Edyta Górniak w "Jak oni śpiewają"... o ciąży

Jeszcze kilka odcinków "Jak Oni Śpiewają" i poznamy trzeciego laureata Brylantowego Mikrofonu. Do momentu aż to nastąpi, show umila nam Edyta Górniak, która chętnie w programie się zwierza - ostatnio na temat ciąży.

 

Coraz mniej gwiazd i coraz większa rywalizacja w "Jak oni śpiewają" . Tym razem większość uczestników programu nie poradziła sobie z repertuarem disco-polo.

 

A ponieważ większość aktorów podchodzi bardzo poważnie do swojego udziału w programie, to wykonanie przebojów choćby Ivana Komarenki było dużym wyzwaniem. Emocji było co sporo.

 

Jak zwykle najbardziej emocjonalny stosunek do uczestników miała Edyta Górniak , która nie udaje niczego i zaskakuje widzów swoją szczerością. Górniak po raz kolejny wyjaśniła wszystkim, że nie jest w ciąży i nie planuje na razie macierzyństwa. To wyznanie chyba zaskoczyło wszystkich, bo o domniemanej ciąży piosenkarki informacje krążą już od kilu miesięcy. Jak zwykle są to tylko plotki.

 

Zadziwia nas Krzysztof Ibisz, który robi się na nastolatka. Tym razem dziennikarz przesadził, bo założył nawet t-shirt z misiem. Plotek ma świadomość, że każdy tęskni za przeszłością, ale żeby aż tak bardzo ubierać się na małolata, to przesada.

 

Z programu opadł Darek Kordek. Brylantowego Jokera od Dariusza Kordka dostała Olga Bończyk zaś w strefie zagrożenia znalazły się Aneta Zając oraz Grażyna Szapołowska.

Więcej o:
Komentarze (24)
Edyta Górniak w "Jak oni śpiewają"... o ciąży
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  jakie downy lubia dode to ona gada trzy po trzy moze piosenki doda ma fajne ale to co ma w glosie moglaby miec i tez w glowie .... Bo po pierwsze Doda jest strasznie wulgarna i nie za bardzo madra a za to Edyta gorniak jest madra i bardzo dobrze gada czasem to i kazdy polak jej zazdrosci tego mądrego rozumu ...... A ten kto lubi Dode to jest pajacem nie powiem ze nie bo glos ma dobry tylko jeszcze by tak troche mozgu by sie jej przydalo THX ZA WYKŁAD

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Na miejscu Pani Grażyny po czterech zagrożeniach dałabym sobie już siana.Ile można-chyba, że pragnie się dowartościować u małolatów. A taka była to piękna i uwodzicielsko tajemnicza postać polskiego filmu. Te występy nie dodały jej blasku. A szkoda!

 • natcia567

  Oceniono 1 raz 1

  Edyta Górniak jest supeeeeeeeeeer ;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ona jest porąbana wole dode heheh

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  co za słotkie dziecko

 • Gość: Gość

  0

  ten program to DNO od 19.04.08 kiedy odpadla monika dryl. oddajcie monike oszusciiiii

 • Gość: Gość

  0

  Edytko "GÓRNIAK"+jesteś jurorem ,A znaku nie wspomnisz o twoich wielbicielach.

 • Gość: Gość

  0

  Szapołowska... do domu !!!!

 • Gość: Gość

  0

  Szkoda żę Anetka jest zagrożona, mojm zdanie zostanie Aneta górom

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX