HOT

"Jak Oni Śpiewają" w rytmie disco- polo!

26.04.2008 10:50
A A A Drukuj
Kasia Cichopek i Krzysztof Ibisz w Kasia Cichopek i Krzysztof Ibisz w "Jak Oni Śpiewają"/fot. KJ/Forum


To nie żart. W najbliższym odcinku "Jak Oni Śpiewają" usłyszymy i zobaczymy uczestników trzeciej edycji JOŚ w przebojach disco-polo. Do programu zaproszono m.in. Ivana Komarenko oraz zespół Bolter znany z przeboju "Daj mi tę noc". Wiadomo też, że stacja prowadzi rozmowy z zespołem Boys i zapomnianą nieco Shazzą. Gwiazdy disco-polo mają wspomagać wykonawców w ich występach. Pomysł jest dość oryginalny.

 

Ale znając stosunek Eli Zapendowskiej i Edyty Górniak do przaśnych piosenek, uczestnicy show, będą musieli liczyć się z ostrą krytyką. Choć z drugiej strony powrót nieco zapomnianych gwiazd może sprawić, że Polacy na nowo zainteresują się tym gatunkiem.

 

Wyobrażacie sobie Joasię Jabłczyńską w przeboju "Daj mi tę noc"? Tym, którzy nie wiedzą o co chodzi, Plotek przypomina tę piosenkę w oryginalnym wykonaniu.

 

 

 

Zobacz więcej na temat:

Podziel się

  • 2
  • Ocena:

    • słabe
    • nic specjalnego
    • dobre
    • bardzo dobre
    • znakomite

    0 głosów

Skomentuj:

Musisz się zalogować, by dodać komentarz. Jeśli nie posiadasz konta zarejestruj się.

Komentarze (33)

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 1 raz -1

    ....omg........wielka porażka. jak takie piosenki wogóle można w tv puszczac.

  • avatar

    Gość: Gość

    Oceniono 1 raz 1

    daj mi te noc....

  • nati2226

    Oceniono 1 raz 1

    Ibisz do cholery schowaj te dwa paluchy. Na kazdym zdjeciu ta sama poza...czlowieku litosci

  • avatar

    Gość: Gość

    0

    E no ;D wkoncu cos normalnego xD Pozdro ;D

  • avatar

    Gość: Gość

    0

    wiejskich dystkotekach.. dbre!!!!! disco polo to ja sie nauczyłam sluchac w wielkim miescie:P a mieszkam w malej wiosce:P

  • avatar

    Gość: Gość

    0

    disco polo rządzi :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX