"Włatcy móch" pojadą do Meksyku!

I oto "Włatcy Móch" stoją u progu międzynarodowej kariery! Jak donoszą wirtualnemedia.pl telewizyjna Czwórka sprzedała serial do Meksyku! Finalizowane są też rozmowy w sprawie sprzedaży "Włatców Móch" do Francji i Holandii! Czyżby nasz serial zyskiwał właśnie sławę na skalę międzynarodową?!

 

Właśnie zakończyły się targi telewizyjne MIPTV w Cannes. Czwórka może mówić o sporym sukcesie. Telewizji udało się sprzedać swój flagowy seriol animowany "Włatcy Móch" do Meksyku.

 

Animowany serial Bartosza Kędzierskiego jest jedną z nielicznych polskich produkcji, jaką kupują zagraniczni nadawcy - podaje portal wirtualnemedia.pl.

 

Zatem podwójne brawa! Wygląda na to, że Czesio, Maślana, Anusiak i Konieczko mają szansę na zdobycie sławy międzynarodowej! Plotek bardzo się cieszy i kibicuje chłopakom! Byle tak dalej!

Więcej o:
Komentarze (34)
"Włatcy móch" pojadą do Meksyku!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • aaaneczka

  0

  czesio zostan

 • Gość: Gość

  0

  kocham czesia i chce z nim to zrobic KC

 • Gość: Gość

  0

  włatcy móch niedługo pokażą niemcy i wielka brytania

 • Gość: Gość

  0

  Ale przecież tam nawiązują typowo do spraw Polski ... wątpię czy Holendrzy czy Francuzi zrozumieją przesłanie tego serialu ... chyba, że teksty zmienią... no średnio ;D ale fajnie fajnie :D czesio będzie gwiazdą ;D. a co do tego ""Włatców" oglądają tylko dzieci do lat 12 i hołota ". Wiesz, może i takie dzieci to oglądają ... ale co im po tym jak tego nie rozumieją? Bo tam wcale nie chodzi o bąki, czy bluźnierstwa... To jest bardziej hmm... satyryczny serial. Nie raz jest on związany z polityką i właśnie w tym serialu ukazywany jest on na zasadzie paradoksu... Zbyt przesadnego wyolbrzymienia. Ale nie wszyscy to rozumieją. Inteligencja Polaków zanika, a ty jesteś tego doskonałym przykładem.

 • Gość: Gość

  0

  czesio jest the best!!!!!!!!! :D:D:D

 • Gość: Gość

  0

  Wczoraj na wywiadówce mieliśmy wykład o szkodliwości Wlatców móch na nasze dzieciaki i nauczycielki były zszokowane że rodzice też to oglądają ale te panie frał same to oglądają skoro wiedzą co to jest . ale lubię Czesia jest zaj*****y czekam na kolejne odcinki 4 sezonu i na kolejny.

 • Gość: Gość

  0

  ZAJEBIASZCZO NIE UWIERZE GRATULUJE BRAWO

 • Gość: Gość

  0

  CZESIO JEST NASZ!!!!!!!!!!!! ALE WIECIE DZIEKI TEMU BARTEK BEDZIE MIAL KASY JAK LODU.... ZYCZE POWODZENIA!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  JUPI!!!!!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX