Agnieszka Dygant - serial czy miłość?

11.04.2008 21:02
Agnieszka Dygant

Agnieszka Dygant (Agnieszka Dygant/kapif)

Prasa spekuluje o relacjach Agnieszki Dygant z Patrykiem Yoką. Aktorka ma ponoć się z tego powodu przeprowadzić do Wrocławia, bo tam mieszka jej narzeczony. Tymczasem TVN podjął decyzję o tym, żeby nakręcić kolejne dwa sezony "Niani". A to oznacza, że Dygant musi zostać w stolicy. O co chodzi?

 

TVN potwierdza, że szykuje się do nakręcenia kolejnych dwóch sezonów serialu "Niania". A to oznacza, że Agnieszka Dygant ma jeszcze sporo pracy co najmniej na rok. Nowe odcinki Niani zobaczymy już we wrześniu. Ta wiadomość z pewnością ucieszy fanów aktorki, ale ją samą również? Tego nie wiadomo, bo od pewnego czasu Dygant ponoć przymierza się do przeprowadzki do Wrocławia, gdzie mieszka jej narzeczony Patryk Yoka. Wbrew spekulacjom mediów para nadal się spotyka i nie ma nawet mowy o kryzysie.

Agnieszka ma dobry kontakt z Patrykiem. Wiem, że bardzo za nim tęskni. Spędzają ze sobą każdy weekend we Wrocławiu. Podejrzewam, że oboje dogadają się w tej sprawie. Wiem, że bardzo się kochają i plany zawodowe Agnieszki na pewno ich związku nie zepsują - opowiada koleżanka aktorki.

Plotek trzyma kciuki za Agnieszką Dygant.

Zobacz więcej na temat:

Komentarze (20)
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX