Ola Kwaśniewska wraca do TVN?!

Ola Kwaśniewska jest podobno coraz bardziej znudzona rolą gospodyni domowej i chce wrócić do pracy. Na szczęście ma szansę wrócić do "Dzień Dobry TVN", z którego została wcześniej zwolniona za obronę ojca.

 

Narzeczony Oli Kwaśniewskiej wciąż się kuruje z kontuzji. A tymczasem Ola Kwaśniewska rozgląda się za pracą. Ola od pewnego czasu znów pojawia się w siedzibie TVN-u. Nieoficjalnie wiadomo, że Ola chce wrócić do "Dzień Dobry TVN". Obie strony ponoć dogadują termin powrotu Kwaśniewskiej na wizję.

Jeśli się dogadają, to Ola ma szansę wrócić do TVN-u jesienią. Wcale jej się nie dziwię, że tęskni za pracą na wizji. To działa jak narkotyk. Jeśli już ktoś choć raz pracował przed kamerą, to będzie z pewnością tęsknił za tą pracą. A Ola to prawdziwe zwierzę medialne - opowiada znajoma Oli.

Wśród korytarzowych plotek mówi się o tym, że Kwaśniewska wróci na wizję dopiero w jesiennej ramówce. To dobra wiadomość. W końcu Ola była prawdziwą atrakcją poranka TVN. Plotkowi było naprawdę smutno, gdy Kwaśniewska straciła pracę w stacji, po tym jak zapłakana broniła swego ojca - Aleksandra Kwaśniewskiego - rzekomo cierpiącego na "chorobę filipińską". Dolegliwość ta miała objawiać się tak, że były prezydent wyglądał jak pijany.

Więcej o:
Komentarze (12)
Ola Kwaśniewska wraca do TVN?!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Kto jej ta prace zalatwil okropne jest tyle zdolnych mlodych ludzi ktorzy nie dostana pracy a ta wraca bo w domu nudno co ta ku.. potrafi nic na dodatek tak brzydka pudel jaj mamusia

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  OLA KWASNIEWSKA ATRAKCJĄ DDTVN? DLA KOGO?

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Atrakcją????????????????????:)))))))))))))))))))))))))))

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  tak ola wraca do tvn bedzie brala prysznic na wizji w programie majewskiego. i ma pozowac do CKM-u. to wszystko i wiecej na www.pierdoly.pl zapraszam

 • Gość: Gość

  0

  OLA ma kolanka i usteczka w sam raz do nocnego tanga we dwoje.

 • Gość: Gość

  0

  ładna jest. nic poza tym... nie znosze jej

 • Gość: Gość

  0

  Kto jej zaałatwił?

 • Gość: Gość

  0

  O matko kochana- mam nadzieję, że to nieprawda!!!

 • Gość: Gość

  0

  KASIA NOVA TO WIEŚNIARA!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX