Ela Zapendowska zaśpiewa w "Jak Oni Śpiewają"!

Michał Koterski w ostatnim odcinku "Jak Oni Śpiewają" rzucił wyzwanie Eli Zapendowskiej . Miśiek chciałby w końcu usłyszeć jak surowa jurorka śpiewa. Zapendowska odparła, że to jest możliwe. Jednak bilety na jej koncert byłby tak drogie, że naszego Miśka nie jest na nie stać. Tymczasem istnieje duże prawdopodobieństwo, że marzenie Koterskiego wkrótce się spełni!

 

Jest duża szansa, że w najbliższym odcinku "Jak Oni Śpiewają" Ela Zapendowska pokaże wszystkim jak naprawdę się śpiewa. Nieoficjalnie wiadomo, że sroga jurorka właśnie pomaga uczestnikom w przygotowaniach do kolejnego programu. Ponoć sama również zamierza zaśpiewać!

To prawda. Widzowie zobaczą Elę Zapendowską w akcji. Właśnie nagrywane są materiały z lekcji śpiewu z aktorami. Szczegóły widzowie poznają w sobotę, ale może być ciekawie- opowiada pracownik z produkcji widowiska.

Czy to oznacza, że w końcu usłyszymy jak śpiewa Ela Zapendwoska ? To możliwe, choć Polsat tę informację na razie trzyma w tajemnicy.

 

Plotek by chciał usłyszeć Elę, ale podchodzi do tego newsa ostrożnie. W końcu już tyle razy nam obiecywano...

Więcej o:
Komentarze (46)
Ela Zapendowska zaśpiewa w "Jak Oni Śpiewają"!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ona mnie wkurza ocenia tak ostro a ciekawe jak ona zaśpiewa

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  Zapendowska nigdy dobrze nie zaśpiewa, z prostego powodu: ma problemy zdrowotne związane z zatkanym nosem, być może to sprawa przegrody nosowej albo czegoś innego; ale z zatkanym nochalem nigdy się nie dobrze nie zaśpiewa; dlatego myślę,że ona na to się nigdy nie zdecyduje. Ale jej oceny w programach są zawsze trafne. P.S. Jestem nauczycielem śpiewu.

 • Gość: Gość

  0

  Lubię Panią, ciekawa jestem jak Pani śpiewa. Przeczytałam w pewnej gazecie że chce Pani odejść z programu Jak Oni Śpiewają, a Pani miejsce ma zająć Krzysztow Krawczyk
  NIECH PANI TEGOI NIE ROBI PROSZE

 • Gość: Gość

  0

  Nioe wiem czemu, ale lubię ją...Dobrze mi się kojarzy jestem ciekawa jak zaśpiewa :))

 • Gość: Gość

  0

  Pewnie tylko umie krytykować i uczyc spiewu, ale sama nie umie spiewac. Ma wrażliwy słuch na fałsz i tyle.<lol> <pozdro wszystkim ziomom>

 • Gość: Gość

  0

  jak mozna dostac sie tam na widownie i czy to cos kosztuje?prosze napisz ktos ballad21@wp.pl

 • Gość: Gość

  0

  no zobaczymy czy umie śpiewać... innych to tak surowo ocenia i wogule... :D

 • Gość: Gość

  0

  hbcbbcxvbvbvbvbxn

 • Gość: Gość

  0

  ad. ostatnia wypowiedzi: "każdy orze jak może", a "na bezrybiu i rak dobry" - takich specjalistów namnożyło się ostatnio wielu, ale nieliczni dopchali się do tzw. "koryta" np. panie E. Zapendowska, żadna wokalistka, technik od siania trawników ale "wybitny trener wokalny i krytyk muzyczny", E. Skrętkowska,kiepska aktorka, redaktor amator ale wspaniały jescze jeden "oszołom" w dziedzinie myzyki rozrywkowej. Wszystko wynika ze złej struktury muzyczno - wychowawczej w naszym kraju - w telewizji nie istnieje na codzień muzyka inna niż rozrywkowa i to niestety ta w złym ogólny wydaniu...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX