Kasia Nosowska zgarnie większość Fryderyków!

Dziś wielka gala Fryderyków. Na czerwonym dywanie pojawią się największe gwiazdy polskiej muzyki. Jednak jak dowiedział się nieoficjalnie Plotek większość z nich wróci do domów z kwitkiem, tylko nie Kasia Nosowska .

 

Powód jest prosty. Akademia Fonografii przyznała, jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie, większość tegorocznych statuetek przypadnie Kasi Nosowskiej i zespołowi Hey. Trudno zresztą się temu dziwić, bo piosenkarka nagrała udaną solową płytę i znakomitą płytę ze swoim zespołem.

To będzie wielki wieczór dla Kasi Nosowskiej. Ona w zasadzie była bezkonkurencyjna. - opowiada nasz informator związany z Akademią Fonograficzną.

Galę poprowadzi Marek Niedźwiecki i Kayah. Natomiast Kasi Nosowskiej trzeba przyznać, że Fryderyki się należą, bo to w końcu wyjątkowa piosenkarka.

Więcej o:
Komentarze (41)
Kasia Nosowska zgarnie większość Fryderyków!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  Kasia jest FENOMENEM polskiej muzyki rozrywkowej.I -jak niektórym się wydaje wniosukjąc z komentarzy-nie ściąga twórczości po Feelu,nie jest na polskiej scenie muzycznej od kilu miesięcy,ale jej działalność trwa już ponad 15 lat. I nadal jest znakomita ;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  Kaśka jest jedną z najważniejszych postaci na rynku muzycznym a taki np Feel, Doda, i wszystkie dziwnotwory ze stajni Kanclerz moga jej ewentualnie się ukłonić jak będzie szła ulicą. Dorobek po prostu nieporównywalny. I to że nie ma jej widocznej w tabloidach i nie pokazuje cycków, nie płacze przed kamerami i nie robi z siebie błazna jak cała reszta "szołbiznesu" powinno być jej poczytane jako zaleta.

  A propo jeden z największych aktorów współczesnego kina - genialny Al Pacino pojawia się na ekranie głównie przy okazji roli w filmie, Paris Hilton codziennie przy żadnej okazji. Czytelne porównanie?

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  Ona jest najlepsza! Wymiataaaa! Kaśka, cieszę się z tych nagród razem z tobą xDD

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  Ja toleuję czyjeś zdanie,że nie trawi jej twórczości ale tandetą nazwać jej nie można!
  Trochę godności,ludzie..

 • alexandrunia

  Oceniono 5 razy 5

  Bardzo lubię jej piosenki miedzy innymi piosenkę ,,List" kojarzy mi się z moją cudowna babcią która zmarła 3tygodnie temu...;((( moim zdaniem należy jej się Fryderyk!

 • alexandrunia

  Oceniono 4 razy 4

  Uważam że zasługujesz Kasiu na nagrodę!Rzadko słuchałam Ciebie...po śmierci mojej babci która miała miejsce 3tygodnie temu usłyszałam twoją piosenkę ,,List" bardzo mi się z nią kojarzy...Dziękuje! Liczę na więcej tego typu piosenek Pozdrawiam Gorąco!

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  pie..na era techno.
  Kasiu, gratuluję :*

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  "I bardzo dobrze, że feel udało się wygrać chociaż jedną stauetkę. Wszyscy mówią, że ich nie trawią, a potem okupującą tandetne programy i ściągają ich muzykę. <33 feel"

  Tak, przyznaję się. Ściągnąłem ich płytę, mimo że zazwyczaj kupuję oryginały. Byłem ciekawy jakie mają inne piosenki. Myślałem, że nie da się nagrać słabszej piosenki niż "A gdy jest już ciemno". Niestety zawiodłem się. Oni są jeszcze słabsi od Dody i Andrzejewicz. Tamte grają pop i się nie ukrywają, a Feel gra słabiutki pop, ale nazywają się kapelą rockową. Ble...

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Na razie jestem bardzo pozytywnie zaskoczony :]
  Nagrody dla Hey, Waglewskiego, Raz, Dwa, Trzy.
  Nominacji też nie ma kiczowatych.
  Chociaż za nominowanie Feelu i tego kolesia co tańczy z gwiazdami to lekka przesada. Przestańcie promować kicz !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX