Skomentuj:
Komentarze (41)
-
Ja toleuję czyjeś zdanie,że nie trawi jej twórczości ale tandetą nazwać jej nie można!
Trochę godności,ludzie.. -
Kasia jest FENOMENEM polskiej muzyki rozrywkowej.I -jak niektórym się wydaje wniosukjąc z komentarzy-nie ściąga twórczości po Feelu,nie jest na polskiej scenie muzycznej od kilu miesięcy,ale jej działalność trwa już ponad 15 lat. I nadal jest znakomita ;)
-
Kaśka jest jedną z najważniejszych postaci na rynku muzycznym a taki np Feel, Doda, i wszystkie dziwnotwory ze stajni Kanclerz moga jej ewentualnie się ukłonić jak będzie szła ulicą. Dorobek po prostu nieporównywalny. I to że nie ma jej widocznej w tabloidach i nie pokazuje cycków, nie płacze przed kamerami i nie robi z siebie błazna jak cała reszta "szołbiznesu" powinno być jej poczytane jako zaleta.
A propo jeden z największych aktorów współczesnego kina - genialny Al Pacino pojawia się na ekranie głównie przy okazji roli w filmie, Paris Hilton codziennie przy żadnej okazji. Czytelne porównanie? -
ona jest okropna! nie cierpię jej! jak ja słyszę to mnie mdli
Żenada -
naucz sie spiewa NOSOWSKA jesteś obleśna jak ROBALLLLLL
-
pie..na era techno.
Kasiu, gratuluję :*
Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX













