TVP nie chce pomóc Isis Gee!

TVP nie dba o swoich reprezentantów na konkursie Eurowizji. Co prawda, kilka tygodni temu widzowie Jedynki wytypowali Isis Gee do udziału w konkursie, ale na tym koniec. Piosenkarka ma sama przygotować się do udziału w półfinałach i ponieść wszystkie koszty związane z promocją piosenki "For Life". A to poważne koszty, same przeloty tanie nie są. Ludzie pomóżcie!

 

Europa jest pod wrażeniem talentu Isis Gee, stąd do wokalistki przychodzą zaproszenia na koncerty. Ale brakuje chętnych, żeby pokryć koszty związane z przelotami i pobytem piosenkarki w innych krajach. Jak dowiedział się Plotek zainteresowanie Isis Gee jest przeogromne w całej Europie. Jest jednak kłopot, bo TVP umywa ręce od odpowiedzialności za własnego reprezentanta. I pozostawia całkowitą odpowiedzialność za promocję piosenki na artystach.

To rzeczywiście kłopot. Jestem zdziwiony zachowaniem TVP, której powinno zależeć na promowaniu własnej piosenki, ale zgodnie z regulaminem tak nie jest. A szkoda, bo w innych krajach jest to zupełnie inaczej rozwiązane. Mamy do czynienia z czymś bardzo smutnym, bo w całej Europie artyści biorący udział w konkursie Eurowizji są wspierani przez stacje telewizyjne, które ich wysyłają. Na Malcie koszty przelotów danego artysty pokrywają tamtejsze linie lotnicze, które mają niejako bezpłatną reklamę w mediach. Nie wiem, dlaczego Isis Gee miałaby ponosić koszty pobytu i przelotów do krajów, które ją zapraszają. Nikogo na to nie stać. Ale z pewnością znajdzie się jakiś sponsor, który pomoże polskiej reprezentantce - wyjaśnia Szymon Stellmaszyk - członek Stowarzyszenia Miłośników Konkursu Piosenki Eurowizji.

Czy to możliwe, żeby w Polsce nie było firm, które mogą wesprzeć Isis Gee w promocji naszej piosenki na festiwalu Eurowizji? Plotek ma nadzieję, że wreszcie znajdzie się sponsor, który pomoże w karierze Isis. Ta inwestycja na pewno się zwróci.

Więcej o:
Komentarze (48)
TVP nie chce pomóc Isis Gee!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  K**a a 18 zł abonamenty chcą. Ciekawe za co?

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  plotek to raj dla dzieciarni. Moga sie popisywac pozostawiajac wulgaryzmy. Okazuje sie ze widocznie o to chodzi plotkowi. Wywolac plotke dla dzieciakow. Niech czytaja i sie popisuja miedzy soba. Rozne sa metody zarabiania pieniedzy. W Polsce publikowanie chamskich komentarzy i wulgaryzmow najlepiej sie sprzedaje. Szkoda mi Was dzieciaki

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Polacy to PODŁY NARÓD!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  no wiecie co?????? ale wstyd!!! jak bym mogl to napewno pomuglbym sis!!!! uwielbiam ja!!! i szczeze to mi jej szkoda!!! ISIS JESTESMY Z CIEBIE DUMNI!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  A na co płacę abonament?

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Żenada i wstyd!!!
  Biedna dziadowska TV a gó.. zapłacę abonament!!! Nie płacę od jakiegoś czasu i teraz to już bankowo nie zapłacę. Na tego beznadziejnego "różowego wypierdka" na którego patrzeć nie mogę to mają kasę??? O nie, tym razem przegięli.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Draństwo jaki to ku.. wspaniały kraj?????????????
  Dramat! Polacy na niej psy wieszają a TV olewa mimo że głupia chce tą dziurę i tych zawistnych ludzi reprezentować i to na własny koszt. Na jej miejscu wyniosłabym się stąd bo wszędzie lepiej ją przyjmą jak u nas!
  Podziwiam ISIS i szanuję. Przykro mi że, musi to wszystko znosić w imię miłości do tego podłego kraju...

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Na Nataszke pewnie by znaleźli.. :/

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Isis jest the best

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX