Wojtek Łozowski nową gwiazdą TVN! Wideo!

05.04.2008 14:38
Wojtek Łozowski

Wojtek Łozowski (Wojtek Łozowski/kapif)

To stary sposób jak świat. Wojtek Łozowski nie pojawił się w 7. edycji "Tańca z Gwiazdami" przypadkowo. TVN ma wobec młodego dziennikarza poważne plany! Jakie?

 

TVN już szykuje się do jesiennej bitwy o widzów. Stawia głównia na młodzież. Nieoficjalnie wiadomo, że zarząd stacji podjął rozmowy na temat nowego programu, w którym miałby wystartować jesienią. Show "Good Talents" na razie nie ma polskiego tytułu, ale poprowadzi go prawdopodobnie Wojtek Łozowski. Na co dzień współpracujący z MTV.

Wojtek ma duży potencjał w sobie i jest w stanie przyciągnąć widzów. Potwierdzają to jego wyniki w "Tańcu z Gwiazdami". Szefostwo w ten sposób zawsze testuje swoich potencjalnych pracowników. A Wojtek ma zadatki na show mena i z pewnością przyda się w stajni TVN. Obecnie trwają rozmowy z producentami na temat nowego formatu Good Talents. To ma być odpowiedź na podobny program konkurencji "Star Academy" - opowiada dziennikarz TVN-u.

Łozowski według nieoficjalnych informacji miałby poprowadzić polską edycję "Good Talents". W przeciwieństwie do innych tego tupu formatów, "Good Talents" lansuje nie tylko gwiazdy estrady, ale również tancerzy. Ale to nie wszystko, bo Łozowski ma wystartować również w tym roku w Festiwalu w Sopocie. Czy podbije serca fanów? Okaże się w tzw. praniu. Na razie jest naczelnym przystojniakiem w "Tańcu z gwiazdami".

 

 

TzG to wielkie emocje.

 

Zobacz najnowsze wideo

Komentarze (57)
Wojtek Łozowski nową gwiazdą TVN! Wideo!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • anka775

  Oceniono 3 razy 3

  Śliczny jest... :) I ma w sobie to coś :*
  Buziak Łozo :*:*:*
  [A]

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  będę oglądać cokolwiek ten człowiek będzie prowadził choć miałyby to być telezakupy mango:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  śliczny Łozo..........
  wygra tzg!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  łozoo jest cudownyy ehhh i love you

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  fajny gostek z niego ... pozdro łozo :*:*:*

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Też bardzo Łoza lubię może bez przesady nie kocham ale jest dotychczas najlepszy młodzież jego wybiera tylko nie chce mnie perzyjać na gronie :(( A mam prawdziwe

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Dopiero od niedawna go znam, bo niestety nie posiadam kablówki, ale zrobił na mnie dobre wrażenie i szkoda, że odpał w tańcu:( ogólnie prze sympatyczny gość;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  jest zajebisty!!!! :* =*

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Wojtek ma talent i widać że zależy mu na tym by go nie zmarnować :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX