Michał Wiśniewski chce pomóc Isis Gee!

Michał Wiśniewski ma wielkie serce i postanowił pomóc Isis Gee w jej przygotowaniach do festiwalu. Artystce zostało już tylko kilka tygodni, żeby przygotować się do tego ważnego wydarzenia. Nic więc dziwnego, że Michał się tym przejął i chce wesprzeć swoim doświadczeniem. O co chodzi?


Michał Wiśniewski ma prawdziwy gest. Chce wesprzeć Isis Gee przed jej występem na festiwalu w Eurowizji. Tak przynajmniej wynika z jego deklaracji. Gwiazdor jest przekonany, że jego doświadczenie może się przydać piosenkarce, bo w końcu zespół Ich Troje reprezentował Polskę aż dwa razy, nigdy jednak nie dotarł do finału.

Spotykam się z Isis i mam nadzieję przekazać jej właściwe sugestie apropos Eurowizji. Trzymajmy za nią kciuki i sprężmy się aby Polska osiągnęła przynajmniej wynik Ich Troje a najlepiej Edyty Górniak. Angażuję się totalnie i mam nadzieję, że jej się uda - pisze Wiśniewski na swoim blogu.

Na razie nie wiadomo, w jaki sposób Wiśniewski chce pomóc Isis. Jednak jak udało się ustalić Plotkowi dotąd nie doszło do żadnego spotkania obojga artystów. Ale na pewno Michał ma takowe spotkanie w planach.

 

Więcej o:
Komentarze (9)
Michał Wiśniewski chce pomóc Isis Gee!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  W czym pomóc sama da radę to zdolna artystka

 • Gość: Gość

  0

  Niech lepiej nie pomaga.

 • Gość: Gość

  0

  e tam to już wczoraj bylo na pudelku...

 • Gość: Gość

  0

  niech redaktor piszący te newsy odrobi lekcję, jak chce pisać o ESC, bo to żałosne jest, taka ignorancja
  za pierwszym razem, kiedy Ich troje startowało, nie było podziału na półfinał i finał, więc zajęli bardzo dobre 7 (siódme) miejsce!!! czy w tym kraju już wszyscy, którzy maja dostep do internetu mają jednocześnie sklerozę w pakiecie gratis??? podziękujcie k... Blue Cafe, które tak swietnie się zaprezentowało, ze od tego czasu Polska MUSI się kwalifikować, zamiast mieć miejsce w finale na starcie; im k... jakos nikt tego nie wypomina, ciekawe czemu, ignoranci?

 • Gość: Gość

  0

  Palant, sam już nie ma niczego do zaoferowania swojej wieśniackiej publice, to się przykleja do tych, co są na topie, żeby tylko zaistnieć w mediach... takie świecenie odbitym światłem, zenada....

 • weronikkaaa

  0

  3 jestem ..... tez fajnie...ale ciekawe czy naprawde pomoze.... :)

 • Gość: Gość

  0

  222222222

 • Gość: Gość

  0

  pierwsza

 • syla

  Oceniono 1 raz -1

  a ona brzydko spiewa i on a gosc jest glupi to te plotek jest zazwyczja dla kobie a nie dla mienczkow .!!!1hehe a plotek to nie za ciekawe jestescie w dol lepszy pudelek... lub kotek.... idt.... pozdro rzeszów

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX