Doda została "Superświrem"!

To był wyjątkowy wieczór dla Dody. Piosenkarka zgarnęła wczoraj, aż dwie statuetki podczas gali rozdania nagród Świry 2008. To pierwszy sukces Rabczewskiej od dłuższego czasu! Czyżby Doda właśnie przełamywała złą passę?!

 

To był wielki wieczór Dody, która po kilku miesiącach posuchy wraca triumfalnie na szczyty. Rabczewska podczas tegorocznej gali Świrów otrzymała, aż dwie statuetki w kategorii - Muzyka i Superświr. Impreza odbyła się w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej. Celem konkursu, który odbywa się już szósty raz, jest wybór największego - zdaniem głosujących - świra, a więc osoby z dużym poczuciem humoru i oryginalnością.

 

Poza Dodą Świry otrzymali także m.in. Szymon Majewski jako Ędward Ącki w kategorii: Osobowość i Teleświr, Włatcy Móch w kategorii - serial telewizyjny i Agnieszka Frykowska  w kategorii - Wydarzenie.

 

Impreza była udana. Podczas gali wystąpili główna laureakta - Doda, Ędward Ącki i Kabaret Dno. Z ciekawostek można wspomnieć, że Rabczewska zapomniała tekstu własnej piosenki! Trzeba być naprawdę nieźle zakręconym, żeby nie pamiętać o nauczeniu się słów własnych przebojów! Tak, różowa królowa chyba zasłużenie dostała statuetkę Superświra 2008!

Więcej o:
Komentarze (66)
Doda została "Superświrem"!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Nie prawda, Doda została Świrem. Tytuł Super Świra dostał Szymon Majewski i jego Ędward Ącki

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  do Dody: Wyjeżdżaj z Polski i NIGDY nie wracaj.

 • Gość: Gość

  0

  Coś widzę że tu autor jest z tego samego różowego poziomu co Doda bo się nią tak zachwyca..... A jej po prostu dobrze wychodzi robienie z siebie wulgarnej ... kobiety lekkiej....

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  moim zdaniem to wykonanie, ten wystep byl jednym z najlepszych zeswirowanych i spontanicznych wystepow na takiego rodzaju imprezie. Doda byla tak zaskoczona jak wszyscy tym co zrobil Majewski, a bylo to po prostu NIESAMOWITE, glupie, nieodpowiedzialne ale w koncu udane na 100%

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  ona jest pie..**ta, nic więcej

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  beznadziejna i pogruchmolona

 • Gość: Gość

  0

  zal.pl

 • Gość: Gość

  0

  skonczcie juz pisac wszedzie o tej cholernej lasce

 • Gość: Gość

  0

  poprostu nie mogła wyrobić ze smiechu a wy juz musiliście przekrecieć że zapomniała żal.pl!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX