Doda i Makowiecki pobili się o kobietę!

To Tomek Makowiecki zaatakował pierwszy Dodę ! Tak przynajmniej twierdzą świadkowie bójki, która miała miejsce po wręczeniu nominacji do nagród ESKA Music Awards. Makowieckiemu puściły nerwy, kiedy Rabczewska zaczęła nabijać się z jego dziewczyny!

 

Tuż po zakończeniu imprezy Eski Tomek Makowiecki wdał się w rozmowę z Dodą , która miała ponoć zakpić z jego dziewczyny Reni Jusis. To podobno bardzo wkurzyło Makowieckiego.

Doda jaka jest każdy wie, czasami coś powie bez namysłu, a potem ponosi tego konsekwencje. Wiem, że Tomek jest w bardzo bliskich relacjach z Reni Jusis, dlatego, gdy usłyszał, że Doda z niej kpi poniosły go nerwy. Nie wytrzymał i chciał ją uderzyć - opowiada świadek zdarzenia.

Cóż Doda lubi wywoływać skandale na imprezach. Przypomnijmy, że po ostatniej gali Vivy doszło do szarpaniny w windzie z raperami z Grupy Operacyjnej .

 

Przed Rabczewską kolejne imprezy - gala Eska Music Awards oraz wręczenie Fryderyków. Pozostaje mieć nadzieje, że tym razem nie dojdzie do żadnej awantury...

 

Co do Tomka, to Plotek grzmi - kobiet się nie bije, bez względu na to co robią i mówią! Więc z daleka z łapami!

Więcej o:
Komentarze (316)
Doda i Makowiecki pobili się o kobietę!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  Glupia c... Doda przypieprza sie do kogos o kim nie ma zielonego pojecia. Ciekawe co ona bedzie robic i kim bedzie jak bedzie miala 34 lata. Akurat do Reni Jusis ze swoim kozim vibrato to sie nie umywa. Juz nie mowiac o tym, ze Reni sama komponuje i pisze teksty. Zalosna blachara!

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  DODA TO SZMATA, BLACHARA, KU.., A W DODATKU SAMA SIE NA TAKA KREUJE!!!!!!!!!!!!!!!! POPIERAM- GNOIĆ SZMATY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  znalibyscie tomka to by byla inna spiewka. te poratle to jedna wielka chała wiecej dodaja swoich komentarzy niz prawdy, niedobrze mi sie robi gdy czytam cos o znanej mi dobrze osobie a sa to czyste obelig w strone tomka bo on taki nie jest !

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  dobrze ze nie trafil w piersi , bo mogly by eksplodowac:/

 • aniala

  Oceniono 3 razy 3

  uuUuUuU.. heeh..zal mi tej dody.. taka wioske robic....

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  Znam z pierdla ludzi ,którzy znali dode i prawdą jest ,że to blachara i szlauf jakich mało ;] a zgadzam sie z tym ,ze dziewczyn sie nie bije a szmaty tak . skoro nie dociera po dobroci to jak tu inaczej postepowac z takimi? panny sie czują mocne ,bo myslą ,ze wpie..nie dostaną.sytuacja z zycia mi sie przypomniala ,jak na dyskotece panna opluła kolesia i wylała na niego piwo to jej wy*ebał raz z piszczela i poszła spac . GNOIĆ SZ*ATY !

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Walnij ją następnym razem mocniej ! xD

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  PYH... oni w dwójkę są siebie warci. Bicie kobiety czy faceta, a co to za róznica... to jest passe i tyle...

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  SUKO, TAKI MAKOJAŻ BYŁ MODNY W LATACH 90-TYCH. JESTEŚ OBLEŚNA!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX