Ewa Sonnet nie znosi Frytki?

Ewa Sonnet nie pała sympatią do Agnieszki Frykowskiej . Właśnie z tego powodu odmówiła swojego udziału w imprezie Rafała i Marcina Mroczka w Katowicach. Co drażni Ewę Sonnet we Frytce?


Co prawda, impreza Mroczek House w Katowicach odbyła się kilka tygodni temu, ale Ewa Sonnet dopiero teraz przyznała, że odmówiła Mroczkom udziału w ich przedsięwzięciu ze względu na Agnieszkę Frykowską. Frytka była jedną z gwiazd zaproszonych do Katowic. Niestety, to nie spodobało się to Ewie i nie pojawiła się na imprezie.

Nie chcę mieć nic wspólnego z tą panią. Ona ma niejasną przeszłość i próbowała złamać prawo, a to już wystarczający powód dla mnie, żeby odmówić udziału w tej imprezie. Unikam kontaktu z Agnieszką Frykowską - wyjaśnia Sonnet.

Plotek znalazł wspólne zdjęcia Sonnet i Frykowskiej - rzeczywiście nie wyglądają na serdeczne przyjaciółki.

 

Agnieszka Frykowska i Ewa Sonnet

Więcej o:
Komentarze (58)
Ewa Sonnet nie znosi Frytki?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Dwie "dziewczynki" o rewir walczą..."Talenty" porównywalne.Obydwie mogłyby założyć przybytek na kółkach i w ramach współpracy działać na trasie katowickiej.Frytka by nie musiała walczyć o miliony po dziadku, a ta druga... nie musiałaby jechać na Ukrainę.Sonnet ma duże cycki, Frytka ma wielką wulgarną paszczę.Dziewczynki, dogadajcie się. KARIERA PRZED WAMI.TA PRAWDZIWA!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Dwie dziwki i tyle.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  one są takie same obie lafiryndy

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  odezwała się gwiazda od siedmiu boleśni ani to spiewać nie potrafi ani skzoły nie skończyło tylko się pcha na wizję z tymi wielkimi obwisłymi cycami

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Bo frytka to jest do jedzenia a nie do lansowania się. Jest sobie jakiś taki nikt kto pomachał tyłkiem w big brotherze i co tu c'mon?

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  myślę że EWA Sonnet jest zwyczajnie zazdrosna o Agnieszkę. Pewnie porównuje sie do niej pod względem urody , nie figury. Bo mieć duże piersi nie znaczy być dużą gwiazdą. FRIKA jest śliczną kobietą i jest piękniejsza niż pani Ewa, . Serdecznie współczujemy

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  jedna lepsza od drugiej.. ;/

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  sonnet i jej cyc :D:D

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Moim zdaniem, Ewa nawet jeśli miała za sobą jakąś 'dziwną' przeszłość, najwidoczniej zmądrzała...
  A co do 'Frytki' sorki, no coment...
  Dla mnie to szczerze powiedziawszy...
  Dobra, domyślcie się ;]


  pzdr :* :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX