Piotr Rubik będzie śpiewał!

Trudno już się połapać w planach Piotra Rubika . Sławny kompozytor wpadł na kolejny zaskakujący pomysł i porzuca batutę, żeby zaśpiewać! Szczegóły poniżej!

 

Piotr Rubik nie ma czasu na ślub ani na to, żeby odpoczywać. Ale nie ma się co dziwić, bo kompozytor ma poważne plany, które chce zrealizować jeszcze w tym roku. Rubik od kilku tygodni większość czasu spędza w studio nagraniowym, gdzie pracuje nad nowym wyjątkowym projektem. Już wkrótce usłyszymy kompozytora jak śpiewa własne kompozycje.

Piotrek już śpiewał na ostatniej płycie w duecie, ale teraz idzie krok dalej i chce zaskoczyć wszystkich własnym wokalem. To będzie wyjątkowa płyta, zupełnie inna od tych, które znają jego fani - zapewnia kolega Rubika.

Płyta kompozytora ma ukazać się w tym roku. Z pewnością wokalne popisy Rubika mogą być wydarzeniem. W końcu wiemy jak klaszcze Rubik, ale jeszcze nie słyszeliśmy jak śpiewa.

Więcej o:
Komentarze (51)
Piotr Rubik będzie śpiewał!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  jak słysze te wasze denne komentarze to jest mi was NAPRAWDę żAL!!!!!!!Przecież Rubik jest bardzo dobrym kompozytorem a wy mu poprostu tego zazdrościcie cała polska taka jest że każdy drugiemu czegoś zazdrości!!No strasznie...Chce śpiewać niech śpiewa ale weźcie skończcie z takimi komentarzami jak:ale ma ryj jak krowa czy itd.Bo powiedzcie sobie szczerze zazdrościce mu kasy a wygląd jaki ma taki ma...Każdy człowiek ma inny... A nie ważne jest to jak kto wygląda lecz to jak się zachowuje i co sobą reprezentuje!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  to posłuchajcie "please don't go"

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  czytam i mi się niedobrze robi...skoro tak krytykujecie Rubika to dlaczego sami nie zaśpiewacie Wy talentowi uczeni ludzie którzy nie macie grzywki jak on którzy nie jesteście pedałami...nie krytykujecie kogoś kogo nie znacie...to bezsensu spojrz na siebie a później oceniaj ARTYSTę !!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Śpiewa i to zarypiście! Widocznie jesteście ostro do tyłu skoro nie słyszeliście :))))))) (jaki rym:))

 • Gość: Gość

  0

  człowiek w swoim zyciu powinien być twórczy , wtedy jego życie nabiera prawdziwego sensu i jest spełnione. Podziwiam Piotra Rubika za to , ze komponuje , dyryguje, gra, śpiewa, tworzy... to świadczy o jego talencie życiowej energii i wszechstronnych mozliwościach ... które świetnie wykorzystuje i z których MY również korzystamy... za co przy okazji pięknie dziękuje i serdecznie pozdrawiam

 • Gość: Gość

  0

  Jest dobrym kompozytorem , nie powinien śpiewać , niech lepiej skupi się na jednym . PS. brzydko wyszedł na tym zdjęciu ... może niech lepiej się nie uśmiecha ....

 • Gość: Gość

  0

  A umie?

 • Gość: Gość

  0

  Nie no...To by było super!!!

 • Gość: Gość

  0

  poza tym, to nie mam mu nic do zarzucenia, ale trochę za późno, żeby być gwiazdą... polska scena jest mała, a na światową szczerze mówiąc raczej się nie wciśnie... dobrze mu życzę, ale kurcze, prostownica, rozjaśniacz i 20 latka u boku nie zrobią z niego niewiadomo kogo... eh, kompozytor, fakt, niezły, szkoda, że nie wystarczy mu to co ma, będzie chciał za dużo to straci wszystko i tyle...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX