Luntek jest "królem Internetu"

Doda jest królową, ale doczekała się już konkurencji. Luntek jest królem i nie zamierza oddać tronu nikomu. Szykuje się więc prawdziwa wojna w polskim show-biznesie, bo do akcji wkracza Luntek, samozwańczy "król Internetu".

 

Nastolatek z Gdańska robi karierę, na razie w Internecie. Luntek okrzyknął się królem sieci, co więcej taki sobie również wpisał zawód. Na czym polega jego praca? Tego nie wiadomo. Ale Luntek jak na razie robi prawdziwą furorę, czego dowodem mogą być komentarze pod jego filmikami.


Mało tego! Nastolatek twierdzi, że nie przejmuje się złośliwymi komentarzami i wcale nie martwi się tym, że stał się pośmiewiskiem całej Polski. W końcu nieważne co mówią, ważne, że mówią.


Ciekawe co o tym wszystkim myślą jego rodzice i nauczyciele? W końcu powinni się tym zainteresować, bo chłopak jest zdeterminowany i może narobić sobie i im prawdziwych kłopotów.

 

 


 

Więcej o:
Komentarze (216)
Luntek jest "królem Internetu"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 8

  Katastrofa biedni rodzice :((

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  zenada...to dziecko musi sie leczyc...podziwiam ordzicow...

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  COŚ SIE MUSIAŁO PODZIAĆ W JEGO ŻYCIU ... WSPÓŁCZUJE -_-

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  król internetu chyba sracza jakiś zj** genetyczny

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  Żal. Tak niedorozwinięte dzieci wykorzystują moc którą ma Neostrada TP. Król internetu. Haha, chyba król kapy i beznadziei. Nie pozostało mi nic innego, jak życzyć mu by leczył się na nogi bo na głowę już na późno.

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  On jest jakiś chory! Robić z siebie debila żeby tylko było o nim głośno w kraju? Żal...

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  ej downa masz lutek czy jak ci to tam leci ku.. do rybola jedź może tam zmadrzejesz bo na dzien dzisiajszy ejst z toba cosik nie tak... jestes brzydki glupi.. nafaszerowany cwaniactwem <bleeeeeeee>
  hrzan sie

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  LUdzie litosci ..Dajcie Se na spokoj juz z nim !!!Jest jaki jest mu odpowiada takie zachowanie ..To jego sprawa..I takie tam...

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  Szkoda, że pie.. jakieś głupoty...
  zamiast zająć się czymś ważniejszym...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX