Ewa Sonnet w serialu "Kryminalni"?

Gazety donoszą, że Ewa Sonnet wyjechała za granicę. Tymczasem piosenkarka jest w kraju i na razie przygotowuje się do koncertów. Mało tego, kilka dni temu Ewa dostała propozycję z TVN, żeby zagrać w "Kryminalnych" !

 


Prawdą jest, że artystka zamierza polecieć do Los Angeles w najbliższych miesiącach. Piosenkarka ma tam nakręcić teledysk do piosenki California. Ale póki co - Ewa Sonnet ma tak dużo pracy w kraju, że musiała odłozyć wyjazd do USA. Kilka dni temu Ewa dostała propozycję z telewizji TVN, która zaprosiła ją do serialu "Kryminalni" .

To prawda. Ewa dostała taką propozycję, żeby zagrać w "Kryminalnych". Na razie nie wiemy, co z tego wyjdzie, ale bierzemy to pod uwagę - potwierdza Przemek Ristock, manager artystki.

Ewa Sonnet nie chce zdradzić, czy podjęła już decyzję w sprawie roli w "Kryminalnych". Z pewnością wielu jej fanów chciałoby ją zobaczyć na telewizyjnych ekranach.

 

Czy Ewa Sonnet zadebiutuje jako aktorka?!

Więcej o:
Komentarze (43)
Ewa Sonnet w serialu "Kryminalni"?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  zadebiutuje. JAKO SPUCHNIĘTY TRUP PROSTYTUTKI WYCIĄGNIĘTY Z RZEKI

 • Gość: Gość

  0

  zdghfshffjvfjjgjjrjgjfjgjgjgjjgtkhjfkhjgjhjkgfjhjgjgjgjjgfgjjgjgjjgjgjgjfigfrgshfjghfjghughrufghjfhugrghfughdlgfhurghfugklfghfidughufrhfgjdhgudhgfdgjgffhrfhgfhhgfhfrgfgyfygdyfgyfghfchvhfuhgdjjfhgfdjkdjgfjnkgmnbnfjhkrjlmdbrdhfngognfmngnvjkgjjgvjvjjgvijkfjgjgjkgkmgnfndjnftrhjdhfvfjfhfhjfjfhfjhdjkfhvchdujshhjnfbhfujgvhdhfjfhfhfjrfjgjvjffjcvgifjdfgfisjdufwuifgjhusfyegfoisxgoguisofiejsjvufgoeeigufdxgjvuffsueswfijsjdfidjsviudhjfilsidfpoghkojpgojsuigetqdytdhadfchudsjfhfjkgnbibhsiovnoisdjiodnvifdsingoibhigobiovjbkbmvvmnvmmmvvmdoefjdospkvmogsfdfdfhlbijfgjfdigfdxsgjfshgfhg

 • Gość: Gość

  0

  poca tam idziesz ja cie nie lubie!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  Ciekawe... Pewnie się komuś z TVN podłożyła....

 • Gość: Gość

  0

  alec ma mieładny manikiur te rzesy okropne

 • Gość: Gość

  0

  omg... taki fajny serial zepsuje

 • Gość: Gość

  0

  omg... taki fajny serial zepsuje

 • Gość: Gość

  0

  pewnie zagra jakas pornoluwe bo tylko do tego sie nadaje. japierdziele taki fajny serial a taka cos tam by mialo byc. porazka

 • Gość: Gość

  0

  Niech zagra.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX