Popielewicz zgarnia 40 tys. za odcinek show "Gwiezdny cyrk"!

Szok! Agnieszka Popielewicz dostaje aż 40 tys. złotych za jeden odcinek "Gwiezdnego Cyrku", to aż 20 tys. więcej niż Grażyna Szapołowska za udział w "Jak Oni Śpiewają". Dlaczego? Wideo!

 

 Agnieszka Popielewicz w Gwiezdnym Cyrku

 

Trudno się więc dziwić, że "Gwiezdny Cyrk" to najdroższe widowisko, bo już same gaże dla prowadzących i jurorów są najwyższe w historii telewizji!


Agnieszka Popielewicz za swój telewizyjny debiut kazała zapłacić sobie całkiem słono. Ale nowe show Polsatu to całkiem dobry interes dla gwiazd. Widać, że Popielewicz ma głowę na karku i potrafi zadbać o swoje interesy. Co ciekawe, Polsat nie pomylił się też, co do wyboru prowadzącej "Gwiezdny cyrk". Agnieszka jak na debiutantkę radzi sobie nieźle.

 

 

Jednak honoraria gwiazd tego show budzą nie większe emocje niż sam wyczyny gwiazd na linie, bo jak twierdzą wtajemniczeni, Maryla Rodowicz za jeden odcinek "Gwiezdnego Cyrku" dostanie 60 tys. złotych. To dopiero kasa!

 

Na tle takich pieniędzy honorarium Dody czy nawet Grażyny Szapołowskiej wypadają mizernie. Obie gwiazdy za udział w show "Gwiazdy Tańczą na Lodzie" i "Jak Oni Śpiewają" dostają po 20. tys. złotych.

 

Plotek ma jednak nadzieję, że Doda odbije sobie to na innym programie. W końcu Rabczewska nawet lód zamienia w diament...

Więcej o:
Komentarze (78)
Popielewicz zgarnia 40 tys. za odcinek show "Gwiezdny cyrk"!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ale śliczna, chcę ją przelizać

 • Gość: Gość

  0

  Piekna i inteligentna: + 10 do szacunu

 • Gość: Gość

  0

  To tylko blondynki są głupie? Ludzie, ale wy jesteście ograniczeni. Jest blondynką to od razu musi byc głupia, żałosne. Osobiście zman owiele więcej głupich brunetek, a już napewno inteligencją nie grzeszy większośc mężczyzn.

 • Gość: Gość

  0

  Nie wiem czemu o niej wcześniej nie słyszałem ale sądzę, że jest bardzo dobra w tym co robi i zwiększa oglądalność tego programu ze względu na swoją nieprzeciętną urodę.

 • Gość: Gość

  0

  a kto to jest mroczek, albo popieldolewicz?

 • Gość: Gość

  0

  Fajnie,że pojawiła się Agnieszka.Ładna i subtelna. Jest emocjonalna i nikt nie pomyślał,że bardzo się starała i pojawiła się wpadka z angielskim. Żyjemy w czasach obrazkowych i za obrazek się płaci NAJWIĘCEJ. Z tyłu gra kapela Maliszewskiego-pod koniec lat 80-tych grali najlepsi polscy siedemani, ale Agnieszka przyciąga oko,mimo,że nie ćwiczyła godzinami Parkera,Gillespiego czy Davisa. Czaruj Agnieszko czaruj ! :)

 • Gość: Gość

  0

  GwiezdnyCyrk info

  najdrozszy Show Polsatu? Maryla Rodowicz zgarnia 240 tys na miesiąc? :O

 • Gość: Gość

  0

  na www.cyrk-portal.pl info z cyrków, o Gwiezdnym Cyrku polecam!

 • Gość: Gość

  0

  na www.cyrk-portal.pl info z cyrków, o Gwiezdnym Cyrku polecam!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX