Małgorzata Socha - "narzeczony" jest o nią zazdrosny

Małgosia Socha jest poobijana, na nogach ma same siniaki i rany. Jeżeli jeszcze raz przyjdzie na plan kontuzjowana to będę musiał inaczej pogadać z Kochankiem - zapowiada Andrzej Andrzejewski, serialowy narzeczony Małgorzaty Sochy z planu "Tylko Miłość".

 

Czyżby Andrzej Andrzejewski , który na planie wciela się w role Wiktora Roznera był zazdrosny o swoją serialową partnerkę? Małgosia Socha bierze udział w 7. edycji "Tańca z gwiazdami" , a jej tanecznym partnerem jest Robert Kochanek.

Oczywiście, że jestem i to nie na żarty Gdyby dziewczyna Wiktora brała udział w takim przedsięwzięciu, to mój bohater byłby piekielnie zazdrosny i nie ma w tym dziwnego. W końcu Robert jest lepszym tancerzem ode mnie - przyznaje serialowy Wiktor.

Już zupełnie na poważnie Andrzej Andrzejewski mówi o cechach Małgosi.

To szczęśliwa posiadaczka najdłuższych nóg na naszym rynku medialnym, wiem coś o tym, jako jej serialowy narzeczony. Jest kobietą, której nie da się nie kochać - wszechstronnie utalentowana, z poczuciem humoru i dystansem do siebie. Praca z nią to intelektualna przygoda i prawdziwe przeżycie.

Jednak, jego zdaniem, największym atutem aktorki w przypadku programu "Taniec z gwiazdami" jest jej ambicja i poczucie rytmu.

Małgosia ma taniec w genach, jest ambitna i nie idzie na łatwiznę. Przypuszczam, że będzie chciała robić zawsze to, co najtrudniejsze. W dodatku bardzo szybko się uczy - wylicza Andrzej Andrzejewski.

Ostatnia wymieniona cecha jest rzeczywiście istotna, bowiem tańce do programu przygotowuje się w ekspresowym tempie.

 

Więcej o:
Komentarze (39)
Małgorzata Socha - "narzeczony" jest o nią zazdrosny
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  słyszałam że odwołałaś ślub dla tańca z gwiazdami--- moja droga czy spełnianie marzeń może być ważniejsze niż miłość i rodzina jeżeli to jest w twym życiu najważniejsze to jesteś uboga po prostu głupia, ani pieniądze ani sława szczęścia nie dadzą tylko dużo zgryzot

 • Gość: Gość

  0

  powiedzcie mi kto odpadł z Tańca z Gwiazdami

 • rusalka

  0

  Wszystko zrozumiem, ale jak Goska mogła nie podziękować Kochankowi przy odejściu z programu!!!!!!!!!!! Gościu poświęcił jej dużo czasu i energii, a ta podziękowała wszystkim oprócz niego. Gośka, wstydź się!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  Jesteś jak ptasie mleczko ! - najlepsza.

 • Gość: Gość

  0

  bardzo lubię Małgorzatę Sochę głosuje na nią

 • Gość: Gość

  0

  jestes piekna najpiekniejsza

 • Gość: Gość

  0

  Wasza strona jest na pozionie dziewczyn z zawodówki z przepalonym głosem i siniakami. Ten różowy kolor niezbyt pasuje, zalecam taki jak ma błotko w marcu. bleee!

 • Gość: Gość

  0

  Wiedzieliście, że powstał nowy, pierwszy na świecie i w Polsce portal ze sprostowaniami plotek? www.dementujemy.pl Zobaczcie koniecznie!

 • Gość: Gość

  0

  a jeszcze jedno jestes piekna laseczką ,naturalną PIEKNIE SIE PREZENTUJESZ =)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX