Doda i Majdan razem na imprezie! Z bezwzględnym ochroniarzem!

Sensacja na wczorajszej imprezie TVN Turbo! Po tzw. części oficjalnej, którą uświetniła swym występem Doda, okazało się, że gwiazda przyszła na imprezę z... byłym małżonkiem - Radosławem Majdanem. Pikanterii całej sytuacji dodaje fakt, że parę strzegł, niczym prezydenta, wielki jak góra ochroniarz. Doda znów wyrolowała dziennikarzy! Wideo!

 

Doda najpierw zagrała kilka piosenek, które przygotowała na imprezę TVN Turbo. Zaśpiewała m.in. szlagier Madonny "Material girl". Potem się przebrała i udała na bankiecik. Wtedy wszyscy oniemieli. Okazało się, że Doda przyszła z Radkiem Majdanem! Para miała niezły ubaw - głównie z dziennikarzy. Oto relacja świadka.

To było niesamowite. Doda pokazała się z Radkiem. Gdy wszyscy fotoreporterzy się rzucili się, żeby zrobić jej zdjęcie, na drodze stanął im ochroniarz-olbrzym. "Żadnych zdjęć" - powiedział tylko.

Plotek potwierdza. Gdy nasza ekipa poprosiła Dodę o wywiad, Radek nagle zniknął. A Doda wolała rozmawiać o swoim Porsche.

 

 

I o tym co ją kręci.

 

 

A do zdjęcia Doda pozowała sama - otoczona przez "głodnych" fotografów.

 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (329)
Doda i Majdan razem na imprezie! Z bezwzględnym ochroniarzem!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Dzieci!!! Przestańcie komentować, jeżeli nie potraficie pisać po Polsku!!! To jest jakaś masakra. Albo jesteście głupimi bachorami. Albo zrypami którzy nie ukończyli nawet podstawówki. I jeżeli nie potrafice pisać to przy tym nie oczerniajce osoby, która w swiom życiu osiągneła bardzo dużo. A taka osoba jak DODA zasługuje na szacunek nawet jeżeli ktoś jej nie lubi. Trzeba ją podziwiać za to, że ukończyła szkołę z bardzo wysokimi wynikami a w dodatku zrobiła karierę na skalę Europejską. Jest piękna i utalentowana. A jeżeli takie nieuki jak wy ją krytukują to świadczy to tylko i wyłącznie o zazdrości wobec niej!!!!!!
  Humanista!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ona to ma w sobie cos z konia, pewnie twarz

 • Gość: Gość

  0

  jest zajebista laska i zawsze byla

 • Gość: Gość

  0

  Doda jest do bani .
  moje zdanie jest takie ze jest blachara i tyle to jest bladziocha i jej nie lubie !!!

 • Gość: Gość

  0

  NIEPOKAZUJCIE TEJ WSTRENTNEJ BABY

 • Gość: Gość

  0

  No kiedy TVN przestanie ją pokazywać, jak ja widze to apetyt trace bru okropna i niemiła

 • Gość: Gość

  0

  a ja bym chciał wiedziec czy to beztalencie sprzedaje chociaż jakieś płyty? czy to kolejny pustostan znany głównie ze swych cycków?

 • Gość: Gość

  0

  Że też się coś takiego zrodziło na polskiej ziemi...
  BOŻE taka kretynka gwiazdą...ale chyba upadłą
  HAHAHA

 • Gość: Gość

  0

  DODA jest świetna super śpiewa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX