Rihanna miała wypadek!

Radość z odebrania Grammy zakłócił Rihannie niefortunny wypadek. W auto, którym wracała artystka po rozdaniu nagród muzycznych, uderzył inny wóz. Na szczęście piosenkarce nic się nie stało.

 

Więcej czytaj na stronie: www.infomuzyka.pl/Muzyka.

Więcej o:
Komentarze (188)
Rihanna miała wypadek!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • gela

  Oceniono 12 razy 12

  Ja kocham Rihanne i nie obrażajcie tej BO$$KIEJ DZIEWCZYNY!!!!!!!!!!!!Dobrze,że nic się jej nie stało!!!!:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 9

  dobrze że tej bidulce sie nic nie stało:(

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 8

  boska

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 8

  To znowu ja co pisała o tych małpach Rihanna jest najładniejszą i najlepszą piosenkarką na świecie wy debile dobrze że sie nic jej nie stało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 8

  Dobrze że nic sie jej nie stało. rihanna to moja ulubiona piosenkarka. =]

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  To znowu ja co pisała ostatni komentarz Rihanna zmienia swój wygląd bo jej sie tak podobo i tak z każdo jej fryzurą było jest i będzie jej do twarzy Gó..arze.

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  To ja co pisała ostatni komentarz ona zajmóje pierwsze miejsca bo jest NAJLEPSZA jak myślicie czemu zajmuje najlepsze miejsca co...........................................................................................bo zdobywa najwięcej głosów Pedały

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  Te uważejcie se DEBILE nie piszcie nic o Rihannie jak jej nie lubicie DODA jest głupią zasraną brzydulą i leci tylko na kase a Rihanna taka nie jest ona śpiewa bo to kocha robić a nie że leci na kase i nie jest narkomanką ani alkoholiczką owszem jej ojciec był narkobanem zażywał trawkę ale nie ona małpy w kraciastych spodniach to są ci którzy jej nie lubią!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  ku.. jak by jej sie coś stało to chyba bym sie za.. ....szczęście ufffffffffff

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX