"Jak Oni Śpiewają" - znamy całą listę uczestników!

Znamy już oficjalną listę uczestników trzeciej edycji "Jak Oni Śpiewają"! Prawdziwą i chyba największą sensacją polsatowskiego show jest udział Joanny Jabłczyńskiej , która swoją karierę zaczynała, jako dziecko w Fasolkach. Wtedy śpiewająca Asia odniosła wielki sukces, czy uda się go jej powtórzyć? Zobacz kto jeszcze zaśpiewa!

 

Wczoraj podczas specjalnej konferencji prasowej Polsat zaprezentował nazwiska gwiazd, które odważyły się zaśpiewać w kolejnej edycji "Jak Oni Śpiewają". Niespodzianek nie było i nie będzie poza Joanną Jabłczyńską, która z planu "Na Wspólnej" powędrowała do Polsatu. Jak deklaruje Asia, barw stacji nie zamierza zmieniać na zawsze, choć tak naprawdę nigdy nic nie wiadomo.

 

 Elżbieta Zapendowska, Rudi Schuberth i Edyta Górniak- jurorzy programu


Zdecydowanie największą gwiazdą tej edycji, będzie Grażyna Szapołowska oraz aktor, którego nazwisko Polsat ujawni dopiero w marcu. Nazwiska pozostałych uczestników w większości przewijały się w prasie, choć nie wszystkie. Oto pełna lista uczestników.

 

Grażyna Szapołowska
Aneta Zając
Olga Bończyk
Joanna Kurowska
Monika Dryl
Anna Janocha
Tomasz Bednarek
Dariusz Kordek
Kacper Kuszewski
Wojciech Medyński
Krzysztof Respondek
Joanna Jabłczyńska

 

Trzeba przyznać, że to chyba najmocniejsza lista uczestników w całej historii "Jak Oni Śpiewają". Większość uczestników ma na swoim koncie występy na estradzie. Olga Bończyk ma w swoim dorobku płytę, a Darek Kordek śpiewał w Teatrze Buffo.

 

Faworytką Plotka jest Joanna Jabłczyńska. Na piosenkach Fasolek wychowało się przecież wielu Polaków. Próbkę woklanych umiejętności Asi możecie już teraz posłuchać w przeboju Fantazja, który królował wiele lat temu w przedszkolach.

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (82)
"Jak Oni Śpiewają" - znamy całą listę uczestników!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  0

  ten program to komercha... powinni zmienic nazwe na 'jak oni sa popularni'!! bo ten program nie ma nic wspolnego z muzyka!! idzcie sie schowac

 • Gość: Gość

  0

  a czemu nie napisaliscie , ze misiek koterski tesh wystepuje?

 • Gość: Gość

  0

  ona jest super powinna wygrac ten program

 • Gość: Gość

  0

  Witam! Założyłam forum dla Kacpra Kuszewskiego,serialu M Jak miłośc i Jak oni śpiewają zakładajcie darmowe konto tu--> www.kacperkuszewski.mojeforum.net

 • Gość: Gość

  0

  moim zdaniem najlepsza jest aneta zajac

 • Gość: Gość

  0

  Znowu ta Górniaczka zeby ją jakaś nawet Maryla Rodowicz zastąpiła, Górniaczka ubiera się jak jakiś dziwoląg.... Ja bym się nogdy tak jak ona nie ubrała, nie można powiedzieć ze czasem ma głupie stroje bo czsem fajnie się ubiera, ale nie w moim stylu...

 • Gość: Gość

  0

  ale zato Edzia musi być

 • Gość: Gość

  0

  ale za to Edziato laska uwielbiam ją i kocham

 • Gość: Gość

  0

  ten Rubi Szubert nie pasuje do juroró taki tam grubas na co im

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX