Frykowska - gwiazdy nie chcą z nią rozmawiać?

Zapowiadała rewolucje w polskich mediach. Agnieszka Frykowska rusza na ratunek polskich gwiazd i zakłada portal rozrywkowy, na którym mają pojawiać się rzetelne newsy z życia polskich gwiazd. Frytka jest o krok od realizacji tego planu. Ma jednak poważny kłopot, żeby osiągnąć swój cel. Jaki? Giwazdy unikają jej jak ognia!


Agnieszka Frykowska
zapowiedziała wielką premierę swojego portalu i nie może się już wycofać, bo inaczej mogłaby wystawić się na pośmiewisko. Nic dziwnego, że Agnieszka za wszelką cenę stara się sfinalizować swój projekt. Jak na razie idzie jej kiepsko, bo większość gwiazd po prostu, delikatnie mówiąc zignorowała Frytkę, oto filmik, który można zobaczyć na xoxo.pl - portalu Frykowskiej.

 

 

 

 

Kilka dni temu Frykowska wpadła na jedną z zamkniętych imprez z udziałem gwiazd, które żegnały tegoroczny karnawał i próbowała dowiedzieć się, co gwiazdy myślą o jej nowatorskim projekcie. Jak łatwo się domyśleć wiele znanych nazwisk nie chciało z nią rozmawiać. Zaś Hubert Urbański odesłał gwiazdę Big Brothera do rzecznika TVN.

 

Widać, że nawet Frykowska, która uchodzi za specjalistkę od show-bizensu nie ma łatwego życia i wbrew jej zapowiedziom, będzie musiała stać za newsami w kolejce, tak jak większość dziennikarzy. A co Wy myślicie o pomyśle Frytki?

 

Więcej o:
Komentarze (88)
Frykowska - gwiazdy nie chcą z nią rozmawiać?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Frytka jest zerem, sam tupet to za mało

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  frytka jak zwykle pusta idiotka nadaje się tylko do porno

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  straszne i żenujące kto ją tam wpuścił - pani agnieszko proszę może zajmie się pani roznoszeniem ulotek

 • katerina

  0

  Żadnej konkretnej treści, żzadnych głębszych przemyśleń. Na tych plotkach i pudelkach, gdyby nie pisali tytułów, mie pokazywali zdjęć osób o których się pisze, to po komentarzach wogóle bym nie doszła o kogo chodzi, bo wszędzie te komenatrze są identyczne. Każda jest beznadziejna, głupia, brzydka i na dodatek dziwka i ka żdy dla Was na tym się zaczyna i kończy. Ciekawe co fajnego o Was by napisali?

 • katerina

  0

  Boże ale tu poziom wypowiedzi, aż miło. A wy co sobą reprezentujecie. Nie no to jakiś horror. Co jeden to madrzejszy tu. Psycholodzy sami tu widzę, spece od ludzi. Oceniają, oceniają mało sie nie zesrają.A jacy madrzy są, ola, la. Część napewno zboczeńców, xczęść alkoholiczek i alkoholików, część życiowych nieudzacznikó, część leni a część nudnych flaków z olejem. I tacy za krytykę się biorą. Frytka od każdego z Was jest wiele lepsza. Dziewczyna ma przynakmniej jaja.

 • Gość: Gość

  0

  Nie ma się co dziwić, że gwiazdy unikaja frytki. przecież głupota jest zaraźliwa...

 • Gość: Gość

  0

  nienawidze:(((((

 • Gość: Gość

  0

  Moim zdaniem frytka chce.. ^^..być sławna...a niestety.. jej to nie wychodzi za bardzo. .chce pokazać coś ;/..yhh zal

 • Gość: Gość

  0

  wszystkiego dobrego Fryta..kazdy ma jakies grzychy z przeszlosci. Twoje widziela cala Pollandia, ale pieprzyc to. Byle do przodu. Nie przejmujemy sie zakompleksionymi malolatami! pzdro

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX