Doda pozywa "Super Ekspress" za "brak majtek"

Dziennikarze "Super Ekspressu" faszerują swoje artykuły burackimi i naciąganymi kłamstwami - w tak ostrych słowach określił gazetę menagement Dody. Za co? Za "brak majtek"! Dziennikarzom grozi proces!

 

Dodę wk*** seksowna suknia?

 

Doda i jej "ludzie" są wściekli na "Super Ekspress". Gazeta zarzuciła wczoraj Dodzie, że na bankiecie "Telekamer" zapomniała założyć majtki. Menagement gwiazdy napisał co nich myśli i co im zrobi na stronie internetowej gwiazdy.

Jeżeli ktokolwiek myśli, że może bezkarnie i tendencyjnie oszukiwać ludzi, a tym samym fanów naszej artystki, zamieszczając na łamach swojej gazety przerobione z pełną premedytacją w photoshop-ie zdjęcie Dody, to niestety - mamy dla niego złą wiadomość - skończyła się nasza cierpliwość dla burackich, naciąganych i nafaszerowanych kłamstwami artykułów ... jak ten, który wczoraj ukazał się w SE. Odradzamy korzystania z komputerowych przeróbek i wymazywania bielizny, bo ludzie mogą mieć dość waszych maniakalno - zboczonych wypocin.
I ... zastanówcie się trzy razy, zanim po raz e-nty zadzwonicie do managementu w celu "poprawy stosunków" czy też "ugaszenia pożaru", bo prędzej wam się tyłki spalą niż usiądziecie z nami przy jednym stole, no chyba, że ... w sądzie, bo tak właśnie zakończymy tę sprawę!!!
Management

O co tyle hałasu? O to zdjęcie!

 

 Doda na rozdaniu Telekamer- kontrowersyjne zdjęcie

Nie tylko kreacja Dody wzbudziła tego wieczoru tyle kontrowersji. Joanna Liszowska wydała sią Plotkowi o wiele bardziej "interesująca". Zresztą moda była tematem dominującym.

 

 

Moda na Telekamerach

 

 

Zobacz także:

 

Para Telekamer - Herbuś i Marcin Mroczek

 

Tak bracia Mroczek bawili się na Telekamerach! Wideo!

Więcej o:
Komentarze (260)
Doda pozywa "Super Ekspress" za "brak majtek"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • patsy

  Oceniono 10 razy 10

  jaki pan taki kram, jaka tak zwana artystka taki obronca, a swja droga czy ona ma jeszcze cos do pokazania czegoa jeszcze nie pokazala

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  Stringi jej weszły między wargi i tyle szumu !!

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 7

  Dziennikarzom grozi proces! - racja!!! Przerobione z pełną premedytacją w photoshop-ie zdjęcie Dody, to niestety - PRZESADA!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  Ale wygolona szacuneczek :D

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  Ludzie nie mają już o czym pisać tylko o tym czy Doda miała majtki czy nie ... :( żenada... :/ zajęli by się poważnymi sprawami a nie obrażaniem artystek ... oraz zgadzam się poglądem "a jak nie miala to co? stalo sie cos? " Racja !! To jest sprawa Dody czy miała majtki czy nie ... wogóle nie wiem gdzie niektórzy się patrzą ... Liczy się to jak ona śpiewa!!:-(

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  Ludzie, a kogo obchodzi czy Pani Doda niała majstki czy też nie, Kobieta to dużo więcej niż d.....

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  jesli fotka jest oryginalna to jest plik *.raw
  - jesli rzeczywiscie to prawda to w sadzie nie ma szans

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  jej sprawa może majtki były niewygodne

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  buhahahahahahaha

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX