Miko walczy z Schejbal o rolę w "Kochaj i tańcz"!

Jeszcze nic nie jest pewne! Dopiero pod koniec tygodnia okaże się, to naprawdę zagra w megaprodukcji "Kochaj i Tańcz" . Jak dowiedział się Plotek o posady w filmie walczy Iza Miko z Magdą Schejbal oraz Maciej Zakościelny z Mateuszem Damięckim. Kto dostanie role?

 

Spekulacje na temat obsady nowej superprodukcji nie mają końca. A tymczasem nie zapadła żadna wiążąca decyzja w sprawie obsady głównych ról w filmie "Kochaj i tańcz" . Jak dowiedział się Plotek zdjęcia do filmu mają się zacząć najwcześniej w kwietniu i potrwają przynajmniej do czerwca.


To jednak nie wszystko. Ostateczną obsadę filmu poznamy dopiero pod koniec tygodnia, a może nawet na początku przyszłego. Reżyser nie podjął żadnej decyzji w sprawie obsady i równe szanse na rolę mają zarówno Maciek Zakościelny, który brał udział w zdjęciach próbnych oraz jego konkurent Mateusz Damięcki. Ten ostatni jest ponoć faworytem reżysera!


Co ciekawe podobną sytuację mają dwie aktorki. Iza Miko i Magda Schejbal ostatecznie walczą o główną rolę kobiecą. Która ma największe szanse? Tego nie wiadomo, ale obie dziewczyny ponoć na zdjęciach próbnych wypadły znakomicie.

 

To nie wszystko! TVN zaprzeczył, że kiedykolwiek propozycję zagrania w filmie miała otrzymać Kasia Cichopek. Aktorka w ogóle nie była brana pod uwagę.

Więcej o:
Komentarze (139)
Miko walczy z Schejbal o rolę w "Kochaj i tańcz"!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  Już wiadomo , że Madzia Schejbal w tym filmie zagra ! i dobrze <hura> :)!

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  po co ta miko w filmie ona nie nadaje się nech bedzie madzia ona jest lepsza o 100% a miko schowajcie

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  Ku.. mać nie nawidze tej lesbijki, ponieważ jak ona może być z tak zajebistym Maciejem Zakościelnym. Niech wypie.. z jego życia, nie moga na nią patrzeć.......

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  chciałabym żeby wygrała magda schejbal

 • Gość: Gość

  0

  miko jest beznadziejna i lepiej żeby w tym nowym serialu grała kasia cichopek!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  magda moze grac ale poco zakoscielny

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  Miko jest sztuczna wole Madzię u Maćka. ZDECYDOWANIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  Miko wyjechala to po co sie pcha do polskiego filmy? Moze chce przy okazji odzyskać Maćka... A o Kasi Cichopek pisala jakas gazeta ze nawet zostalam wybrana jako glówna bohaterka tego filmu.... Juz nie wiadomo kto ściemnia...:/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX