Maserak - woda sodowa mu uderzyła do głowy?

Takiego Rafała Maseraka nikt nie zna. Jego znajomi są zdumieni zachowaniem popularnego tancerza. Niegdyś skromny Rafał bardzo się zmienił i coraz trudniej się z nim dogadać. Dlaczego?

 

Rafał Maserak odcina kupony od popularności. Tancerz od momentu gdy wystąpił w "Tańcu z Gwiazdami", nie spoczywa na laurach i korzysta z uroków show-biznesu. Jak twierdzą jego znajomi Maserak praktycznie nie odpuści sobie żadnej imprezy, a w salonowym towarzystwie czuje się jak ryba w wodzie. Niestety, chłopak pięknej Małgosi Foremiak zapomniał o swoich przyjaciołach, którzy poszli w odstawkę.

Nie poznaję Rafała. Kiedyś nie było problemu, żeby się z nim spotkać. Znajdował czas na rozmowy i spotkania, ale to wszystko jest już przeszłością. Widziałem się z nim kilka dni temu i na każdym kroku podkreślał, czego on nie robi i z kim się nie zna. To zdumiewające, bo przecież tak naprawdę zyskał popularność wyłącznie dzięki temu programowi. Na mnie to nie robi żadnego wrażenia. Nawet nasze koleżanki z klasy uważają, że odkąd Rafał stał się popularny to zdarza się, że nie poznaje ich na ulicy. Szkoda, że tak się dzieje, bo to był całkiem fajny i normalny chłopak - opowiada kolega Maseraka.

Czyżby Maserak zachłysnął się popularnością? To możliwe. Już wcześniej plotkowano, że z tego powodu porzuciła go była dziewczyna Kamila Kajak, która po prostu miała dość jego gwiazdorzenia. Plotek rozumie, że sława może uderzyć każdemu do głowy, ale to nie jest jeszcze powód do tego, żeby zachowywać się jak gwiazda, w negatywnym tego słowa znaczeniu!

Więcej o:
Komentarze (76)
Maserak - woda sodowa mu uderzyła do głowy?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  0

  stara foremiakowa bujła sie w nim i jemu wali w pałe ta stara mysli ze bedzie jeszcze z nia długo rok moze 2 potem juz bedzie za stara

 • Gość: Gość

  0

  ale kretyn,

 • Gość: Gość

  0

  rafal masraka is a gej

 • Gość: Gość

  0

  A komu to przeszkadza? Kazdy ma swoje zycie tylko jedno !!!

 • Gość: Gość

  0

  A jaki tam z niego GWIAZDOR :)

 • Gość: Gość

  0

  musi się nachlać żeby mu potem stanoł

 • Gość: Gość

  0

  bardzo, bardzo, bardziutko ciekawy artykuł,
  ja jestem bardzo ciekawa, czy on chodzi spać w stringach na głowie. Myślę, że to odpowiedni i bardzo ważny temat dla ludzi.
  Wy chyba też uważacie, że to bardzo ważna kwestia zwłaszcza w naszej polityce krajowej a przede wszystkim zagranicznej.

 • Gość: Gość

  0

  zapraszam na stronke www.nasza-ryba.pl tam jest przystojniak jakiego mało pozdrawiam

 • Gość: Gość

  0

  zapraszam na stronke www.nasza-ryba.pl tam jest przystojnika jakich mało pozdrawiam

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX