Borys Szyc wynosi się z Warszawy?

Warszawa już mu się znudziła? Borys Szyc chce wynieść się ze stolicy. I ma do tego świetną okazję, bo jedna z firm deweloperskich podarowała pokaźne mieszkanie aktorowi zrobione z przerobionej fabryki.

 

Polskie gwiazdy coraz częściej są kuszone, żeby być żywymi reklamami. Jakiś czas temu Borys Szyc otrzymał z tego powodu pokaźny loft, czyli mieszkanie z jednej z byłych fabryk w Łodzi. Mieszkanie jest naprawdę piękne i duże, a aktor zawsze marzył o tym, żeby mieszkać na dużej przestrzeni. Nic dziwnego, że postanowił przeprowadzić się do Łodzi.

Borys bez problemów może zamienić swoje mieszkanie na warszawskiej Pradze na wygodny apartament. W końcu ma wolny zawód, a w Łodzi żyje się po prostu spokojnie. Byłby głupcem, gdyby nie przyjął tego mieszkania- opowiada kolega Szyca.

Aktor na razie nie podjął ostatecznej decyzji, ale pokusa jest naprawdę spora. Oferta firmy developerskiej ma zachęcić zamożnych łodzian do zamieszkania w sąsiedztwie Borysa. Plotek wcale się temu nie dziwi, bo mieszkać w sąsiedztwie z przystojnym aktorem, to nie byle gratka. W końcu aktor wciąż jest do wzięcia!

 

Więcej o:
Komentarze (38)
Borys Szyc wynosi się z Warszawy?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  0

  Pfffffff i co tego jak on jest pewnie starym zboczencem nie raz widac jego zagrywki do 13 -12 latkow Heheh

 • Gość: Gość

  0

  BORYS JEST GWIAZDĄ MŁODEGO POKOLENIA WIDZIAŁEM JEGO TRIKI Z FILMÓW W NIEKTÓRYCH PRAWIE SIĘ POSZCZAŁEM ZE ŚMIECHU. MA TALENT DZIĘKI ZA TO JESZCZE ŻE JEST W PODOBNYM WIEKU DO MNIE BO PATRZE NA NIEGO I NA JEGO ROLE I SAM UTOŻSAMIAM SIE Z NIM CHOCIAŻ TAK NIE UMIEM, JEST KU.. FAJNY.

 • Gość: Gość

  0

  dlaczego on nie używa makijażu??????

 • Gość: Gość

  0

  Matko kochana czy wszyscy myślą ze ten szyc to gwiada .
  Matko kochana to taki pustak i próżniak i leń.
  Nie ma nic do powiedzenia a czasami zachowuje się jak lump . Ja bym nic nie dała takiemu człowiekowi. Córce niech odda to mieszkanie . Zydek jeden do Izraela niech się wyprowadza a nie do łodzi

 • Gość: Gość

  0

  Należy dodać że była fabryka to fabryka bimbru stąd tak wielkie zainteresowanie już coraz mniej trzeźwego Szyca tym lokalem....

 • Gość: Gość

  0

  gdybym tylko miala kase to od razu kupilabym mieszkane obok :D

 • Gość: Gość

  0

  tak już sie wyporowadził... boże...jakie Wy tutaj głupoty piszecie...

 • Gość: Gość

  0

  mieszkałem kiedyś w takim lofcie w Londynie. Budynek był cholernie akustyczny. Sąsiedzi - pseudoartyści i rozmaitej maści nieroby imprezowali codziennie przy muzyce techno puszczanej na maxa. Zaczynali kolo 23 kończyli na ogół o 5 rano. Ja w odwecie wychodząc do biura puszczałem na maxa sprzęt z płytą zawierającą nagranie pracujacej betoniarki i młota udarowego. W kółko przez 12 godzin. Po pół roku sie wyprowadziłem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX