Moda na sukces - Taylor umrze!

Już w przyszłym tygodniu jedna z głównych bohaterek telenoweli "Moda na sukces" - Taylor - umrze w ramionach swojego męża Ridge'a. Spokojnie mamy też dobrą wiadomość - za parę lat Taylor ożyje! Okaże się, że bohaterka wcale nie umarła. Co jeszcze szykują dla nas scenarzyści serialu?

 

Na forum poświęconym serialowi dowiedzieliśmy się wielu interesujących rzeczy dotyczących kolejnych odcinków serialu. Taylor wkrótce zostanie postrzelona przez Sheilę i trafi do szpitala.

 

Oto ta scena:

 

 

 

 

Lekarzom nie uda się jednak uratować Taylor. Bohaterka zostanie pochowana, ale po jakimś czasie okaże się, że wcale nie umarła, tylko zapadła w śpiączkę (oczywiście lekarze nie zorientowali się)! Podczas gdy Ridge będzie układał sobie życie bez Taylor, ona będzie mieszkała w Maroko z Omarem. To kto w takim razie został pochowany? Figura Taylor wykonana z wosku!

 

Poza tym Brook będzie szczęśliwą i spełnioną mamą dziecka, którego ojcem jest były mąż jej córki ( to już patologia!). Wkrótce do serialu wróci również cudownie zmartchwystała Macy!

 

Nasuwa się pytanie - co scenarzyści tego serialu zażywają lub piją przed napisaniem kolejnego odcinka?

 

Więcej o:
Komentarze (373)
Moda na sukces - Taylor umrze!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 5

  A Brooko to już z każdym facetem się bzykała w tym filmie, czy jeszcze ktoś został??

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  ciekawe.... a lekarze stwierdzili zgon i nic nie zauważyli? coś nowoczesna ta medycyna w tym filmie........ hahaha.......

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  jak Tel jor ożyje a Brook jest z Rydzem to co sie stanie???

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Ten horror oglądają moi teściowie.W tym czasie nie można się do nich dodzwonic,o wizycie nie wspomnę,bo wpatrzeni w ekran poprostu cię nie zauważają!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  już ożyła

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  tam poniżej powinny być 4328

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  no to fajnie ze powruci

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 2

  ale ona jest ladna

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ten film jest okropny..moja babcia go ogląda , a mój dziadek nie uważa , ze to jest tandetny film.A do tego moja babcia powtarza dialogi wymienione przez aktorów..masakra

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX