Michał Wiśniewski zostanie ojcem!

To będzie wyjątkowy weekend dla Michała Wiśniewskiego i jego żony Ani. Już za kilkanaście godzin na świat przyjdzie czwarte dziecko lidera Ich Troje - wynika z lekarskich wyliczeń. Druga córeczka z małżeństwa z Anią Świątczak będzie miała imię VIVIENNE VIENNA.

 

Poród odbędzie się w jednym z warszawskich centrów medycznych na Służewcu, tam zresztą Ania Świątczak urodziła pierwszą córeczkę. Jak dowiedział się Plotek piosenkarce nie zagraża żadne niebezpieczeństwo i dziecko przyjdzie na świat bez żadnych kłopotów.

Ania wróciła dziś od doktora Pazio i prawie płakała ze szczęścia, że nie będzie krojona na cesarce. ja wiedziałem o tym odrobinę wcześniej. Ponieważ ostatnio byłem krytykowany za imiona dzieci, zastanawiałem się nad alternatywą: więc: Zdzisława, Czesława - źle / Henryka Maria - źle / Teodora Wieńczysława - źle / Anna Katarzyna - za pospolite choć mojej żony ci to / Jan Maria - źle, więc zostańmy proszę przy naszym upragnionym: VIVIENNE VIENNA: VVW. Cokolwiek byśmy nadali byłoby źle. Bo jest to jednak rodzina Wiśniewskich - pisze Michał na swoim blogu.

Widać, że Michał jest bardzo podekscytowany narodzinami córeczki. Trudno zresztą mu się dziwić. Plotek ma nadzieję, że cały poród obędzie się bez kłopotów i świeżo upieczeni rodzice szybko powrócą do domu!

 

Więcej o:
Komentarze (70)
Michał Wiśniewski zostanie ojcem!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  0

  Bardzom lubie michała wiśniewskiego lubie i jego żony i dzieci tesz bardom!!!!

 • Gość: Gość

  0

  bardzo żałuje mimo szczerych chęci ale MARTA to była babka dla ciebie Michałku przykro mi ale tak uważam pasowała do ciebie jak nikt wy się uzupełnialiście na wzajem . Ania jest też ładna ale u twojego boku bardziej prezentowała się Marta . Jestem kobietą i matką dwójki dzieci troche przeszłam w życi i wiem że za szybko zrezygnowałeś ze swojej MARTUSI . Pozdrawiam i życzę szczęścia

 • Gość: Gość

  0

  Gratulacje

 • Gość: Gość

  0

  mandaryna byla ladniejsza od tej anki........ brak gustu

 • Gość: Gość

  0

  To głupota , przecież dużo jest ładnych polskich imion, które można nadać dziecku, ale MW chce aby o nim było głośno. Ciekawe co na to imię powie córka jak dorosnie , czy będzie wdzięczna ojcu !!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  MASZ CYM SIE CHWALIć......A IMIONA TO CHYBA Z KOSMOSU.. BARDZO BRZYDKIE HAHA

 • Gość: Gość

  0

  tak jak by nie było innych imion. Całkiem do bani !!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  garszego imienia wymyślić się nie dało?

 • Gość: Gość

  0

  ja mam nadzieję, że cały poród obędzie się bez kłopotów i świeżo upieczeni rodzice szybko powrócą do domu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX