Kuba Wojewódzki zniknie z TVN?

Program Kuby Wojewódzkiego może zniknąć z anteny TVN. Powód, to oczywiście tzw. spadające słupki. W ciągu minionego Kuba Wojewódzki stracił ponad milion widzów. Gwiazdor prawie dwa lata temu przeniósł się do TVN i wiele wskazuje, że ta decyzja może słono go kosztować.

 

Kuba Wojewódzki ma nie lada kłopot, bo mimo wysiłków wciąż spada oglądalność jego show, które od prawie dwóch lat gości na antenie TVN. Od jesieni słupki oglądalności dosłownie wariują, bo program w ciągu roku przestało oglądać ponad milion widzów. Wyniki oglądalności wciąż analizuje szefostwo stacji, które z tego powodu wycofało się z projektu programu, nad którym pracował Wojewódzki. Miał to być całkiem nowy, cykliczny program satyryczny, którego miał konkurować z programem Szymona Majewskiego.

Od kilku tygodni widzowie mogą oglądać powtórki programów Kuby z sezonu jesiennego, a od marca będą pokazywane nowe. Nie wiem, jednak czy nie będzie to ostatni sezon pod skrzydłami TVN. Program wciąż ma niską oglądalność i TVN może wycofać się ze współpracy z Wojewódzkim - komentuje dziennikarka TVN.

Wojewódzki nie chce potwierdzić tych informacji. Twierdzi, że wszystko jest w jak najlepszym porządku i nie lęka się o swoją przyszłość. Jednak kolejne pół roku, które jest przed Kubą może przesądzić tak naprawdę o jego współpracy z TVN.

Więcej o:
Komentarze (270)
Kuba Wojewódzki zniknie z TVN?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 7

  Polska to jednak kołtuński kraj. Malkontenci, krytykanci, niedokrwieni móżgowo i obdarzeni anemiczną wyobrażnią telewidzowie - Kuba was nie potrzebuje. Oglądajcie sobie dalej ewe drzazgę, może nieskrępowany flirt intelektu z brakiem zachamowań i szczyptą szaleństwa was onieśmiela, ale na tym polega demokracja, ze opcji ma byc wiele. Za monopol telewizji trwam przeplatanej z show typu "szymon robi gwiazdom loda" dziekujemy.

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 2

  A sprobojcie tylko Kubusia wyrzucic

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 2

  kuba jest dobry chyba wy go nie bardzo rozumiecie a po drugie prosze nauczcie sie pisac poprawnie

 • Gość: roki

  Oceniono 1 raz 1

  Pozostaje mu tylko tvpis .Musi się uśmiechnąć do dego kurskiego czy jak mu tam. Mają podobny niski poziom ilorazu inteligencji.

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 1

  Dla mnie nic niezwyklego przeniesli go z Niedzieli na Wtork, a ile ludzi ma czas ogladać po 22:00 telewizje? A owszem ciekawych gości też jest jak na lekarstwo, ale to juz nie wina Kuby ani TVN-u

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 1

  Polska to zabobon i ciemnota nie jest gotowa na takich ludzi jak Wojewodzki. Torunskie pierniki w mocherach nie rozumieja jego satyry i kpin.

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 1

  kuba ty nie możesz zniknąć jesteś rąbnięty ale na swój sposób

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 1

  Jezeli Kubus zniknie z anteny,to TVN nie istnieje juz wiecej dla nas,my czekamy tylko na Kubusia

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 1

  Kubusiu masz wielu fanów którzy trzymają za Ciebie kciuki, powodzenia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX