"Taniec z Gwiazdami" bez Porsche!

Zwycięstwo Plotka! Już 2 marca wystartuje 7 edycja "Tańca z Gwiazdami". Na parkiecie zatańczy 14 nowych par. Na razie TVN nie chce zdradzić żadnych nazwisk, ale już wiadomo, że gwiazdy show nie będą walczyć o Porsche!

TVN potwierdza, że 7 edycja show "Taniec z Gwiazdami" ruszy 2 marca. Wielkich zmian nie będzie. W jury zasiądą dokładnie te same osoby co do tej pory. Nie potwierdziły się spekulacje prasy na temat odejścia Zbigniewa Wodeckiego z programu, ani też inne pogłoski na temat nowej edycji "TzG".

 

Tak jak w poprzednim "Tańcu z gwiazdami" wystąpi 14 par. Ale jak zapowiada szefostwo stacji w tej edycji nie będzie dzieci polityków, tylko gwiazdy show-biznesu. Widzów ponadto czekają drobne zmiany w scenografii studia.

 

Po raz drugi gospodarzem programu będzie Piotr Gąsowski oraz najdłużej związana z "TzG" Katarzyna Skrzynecka. Oboje w oczach władz stacji sprawdzili się jako prowadzący, dlatego TVN uznał, że tu również nie będzie żadnej rewolucji.

 

Nowością zaś będzie główna nagroda, która przypadnie zwycięzcom poza Kryształową Kulą. Po interwencji Plotka szefostwo stacji podjęło decyzję o zmianie głównej nagrody na bardziej przyjazną i wygodną. Przypominamy, że w ostatniej edycji show Anna Guzik dostała w nagrodę Porsche. Ale jak się okazało luksusowe auto jest po prostu niewygodne, dlatego TVN zdecydował się na wybór innego auta.
Na razie jednak nie wiadomo, jakie będzie to samochód. Podobnie wielką tajemnicą objęte są nazwiska uczestników 7. edycji "TZG".

 

Jak zapewnia Karol Smolag, rzecznik TVN, listę gwiazd 7 edycji poznamy w lutym!

Więcej o:
Komentarze (101)
"Taniec z Gwiazdami" bez Porsche!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  SUPCIO myslalam ye nie bedyie nastepnej edycji

 • Gość: Gość

  0

  A ile może być tych edycji?! Po prostu zwariowali ci ludzie!

 • Gość: Gość

  0

  w sumie to juz sie nudne robi. az tyle tych edycji. mam tylko nadzieje ze beda jakiej ciekawe i konkretne pary.

 • Gość: Gość

  0

  po jaka hole*e robicie wysgigi typu pierwszy/pierwsza. to ie ma sensu;/

 • Gość: Gość

  0

  Super ze jest kolejna edycja! Będe oglądać! Wszystkie widziałam:)....a wy dajcie se z tymi numerkami piersza,druga itd:D

 • Gość: Gość

  0

  kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkggggggggggggfgggggggggggfffffffffffffffdddddddddddddddddddddddddddeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrttttttttttttttttttttttttyyyyyyyyyyyyyyyyyyiuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuuuuuuuuuuuuuyyyyyyyyyyyytttttttttttttccccccccccccbbbbbbbbbbbbzzzzzzzzzzzzzsssssssssaaaaaaaaaaaaaKKKKKKKKKKKNNNNNNNNBBBBVCGDGSXXZDGZSDFZSBZDCXBGDSXGVSHGFCJFIUOIJFMDHYF

 • Gość: Gość

  0

  ja tak nie uważam że idzie zasnąć przed telewizorem myśle iż jest to super program .A nie tak jak inne nudy np.pierwsza miłość to jest nie do zniesienia a nie taniec z gwiazdami .Lecz myśle że powinni dać im to porsche a nie jakieś głupie nie potrzebne żeczy .NP.ja bym chciała takie porsche ,a nie bo Ani Guzik jest nie wygodne mi by było wygodne.

 • Gość: Gość

  0

  ja znam 2 pary : Kamila Kajak i Andrzej (z Na Wspólnej) i Tamara Arciuch (Niania) z Łukaszem Czarneckim

 • Gość: Gość

  0

  ja znam 2 pary : Kamila Kajak i Andrzej (z Na Wspólnej) i Tamara Arciuch (Niania) z Łukaszem Czarneckim

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX