Ela Zapendowska odchodzi z "Jak Oni Śpiewają"?

Popularna nauczycielka śpiewu i surowy juror "Jak Oni Śpiewają", Ela Zapendowska, ma dość oceniania śpiewających aktorów. Ela Zapendowska prawdopodobnie pojawi się po raz ostatni w marcu na telewizyjnych ekranach. Polsat ponoć ma poważne plany związane z Zapendowską. Jakie?

Ela Zapendowska jest zmęczona ocenianiem śpiewających aktorów. Jurorka skarży się, że polsatowskie show po prostu ją męczy. Zapendowska chce odejść z "JOŚ". Na razie jednak większych zmian w składzie jury nie będzie. Jednak jesienią widzów Polsatu czeka prawdziwa rewolucja. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie to Ela zasiądzie w jury innego talent's show, które pojawi się na ekranach dopiero jesienią.
Wszystko jest możliwe. Ela sama przyznaje, że lepiej czułaby się w programie, który odkrywa talenty wokalne z ulicy. Tak było w Idolu, gdzie Zapendowska była w swoim żywiole. - opowiada pracownik Polsatu.

Polsat nie chce zdradzić tajemnicy. Pracownicy stacji przekonują, że widzów Polsatu czekają prawdziwe emocje. I choć Ela Zapendowska raczej nie pojawi się w 4. edycji "JOŚ", to z ekranów telewizyjnych na pewno nie zniknie.

Więcej o:
Komentarze (104)
Ela Zapendowska odchodzi z "Jak Oni Śpiewają"?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  my chcemy dode!!!!!!!!!pozdro dla niej

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Pani Elżbieta jest super!!! Uwielbiam jej docinki o gwiazdach;))

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  DODA?? buahahaha, to jest taka tępa kobitka, że niech ją coś strzeli... Śmieję się jak jakaś głupia koza... ŻAL... A wy (którzy chcą dode jako jedną z osób z Jury) to połowa głupich nastolatek po 10 lat, którzy uważają, że sylikony i świrowanie to żywioł!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Lepiej niech Doddaaa będzie albo niech nie odejdzie Ela a odejdzie Edytaa:D

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  lepiej niech edyta górniak odejdzie:( :) !!

 • puma

  Oceniono 2 razy 2

  jak być jurorem było takie losowanie a będzie w 4. Edycji??

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 2

  [cyt=Gość]ALE FAJNIE JAK BY W JURY ZASIADŁA DODA O TO BY BYŁO ALE BY DOCINAŁA EDYCIE>EDUSIA BY SIE AŻ ROZBECZAŁA .I DOBRZE DODUŚ TAK TRZYMAĆ[/cyt] to coś napisałeś idiota fan dziwki po prostu debil!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  to już na pewno wiadomo bo jak tak to wiem kto będzie jurorem w 3 edycji Agnieszka Włodarczyk fajnie co??

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Niech lepiej Górniaczka odejdzie-ona nie umie oceniać, a Ela umie!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX