Kasia Kowalska szuka złotej rączki!

Kasia Kowalska ma poważny kłopot. Popularna piosenkarka nie może się skupić na własnej karierze, bo od dwóch lat boryka się ze znalezieniem faceta, który "zajmie się jej domem". Kasia Kowalska jest naprawdę zdesperowana i gotowa nawet ściągnąć odpowiedniego kandydata z Irlandii!

 

Wszystko miało trwać nie dłużej niż kilka miesięcy. To miał być zwykły remont kuchni i kilku sąsiednich pomieszczeń. Kasia Kowalska od dwóch lat mieszka z córką Olą w domu, który przypomina gigantyczny plac budowy. Dlaczego piosenkarka nie może skończyć ciągnącego się remontu? Bo w Polsce zabrakło fachowców! Większość z nich wyjechała z Polski w poszukiwaniu lepszych zarobków. Nic więc dziwnego, że znalezienie specjalisty, który mógłby pomóc piosenkarce w uciążliwym remoncie graniczy niemalże z cudem.

Dom Kasi przypomina wielki plac budowy. Od jakiegoś czasu szuka fachowców do remontu, ale tych jak na lekarstwo. Trzeba zapisywać się i czekać miesiącami w kolejkach. Wcale się jej nie dziwię, że jest gotowa nawet zapłacić więcej fachowcom, nawet, jeśli mieliby przyjechać z Irlandii - opowiada koleżanka piosenkarki.

Kasia jest wściekła, bo z tego powodu nie może zająć się nagrywaniem nowych piosenek. Kowalska jest jednak przekonana, że w końcu znajdzie odpowiednich specjalistów, którzy dokończą remont jej domu. Plotek apeluje do rodaków mieszkających za granicą, żeby wzięli zlecenie od Kasi Kowalskiej!

 

 

Więcej o:
Komentarze (54)
Kasia Kowalska szuka złotej rączki!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  0

  mój tata robi takie remonty :). jak coś to pisać go mnie na gg 4300103 :)

 • Gość: Gość

  0

  Jakby babka wiedziała gdzie mieszkają górale to by dawno o remoncie zapomniała,ale to trzeba nie na słowa,lecz do kieszonki Niewiasto!Nieuczyli!!!

 • Gość: Gość

  0

  moze sie zalapie niech da znac jak bedzie za interesowana

 • Gość: Gość

  0

  właśnie znalazłaś

  właśnie znalazłaś! jestem złota rączka


 • Gość: Gość

  0

  ja też jej nie lubię co masz Bartek wspólnego z Kasią Kowalską ?????????????????

 • Gość: Gość

  0

  właśnie znalazłaś

  właśnie znalazłaś! jestem złota rączka


 • Gość: Gość

  0

  Ale sie wyglupia.

 • Gość: Gość

  0

  Rozumiem ją mam to samo

 • Gość: Gość

  0

  wwww.legalnablondynka.pl wwww.legalnablondynka.pl wwww.legalnablondynka.pl wwww.legalnablondynka.pl wwww.legalnablondynka.pl wwww.legalnablondynka.pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX