Robert Moskwa jednak nie zatańczy na lodzie

Czego to ludzie nie wymyślą i nie napiszą. Robert Moskwa (na zdjęciu po lewej, z Przemkiem Cypryańskim) jest zdziwiony ostatnimi doniesieniami jednego z portali rozrywkowych, według którego, aktor wystąpi w 2. edycji show "Gwiazdy tańcdzą na lodzie".

 

Robert Moskwa jest zdumiony rewelacjami o tym, że ma wystąpić w 2. edycji show "Gwiazdy Tańczą na Lodzie". Od kilku dni aktor przeżywa prawdziwy nalot ze strony znajomych, którzy chcą znać prawdę.

Uprawiam wiele sportów i od kilku lat jeżdżę na łyżwach. Tak było, gdy mieszkałem we Wrocławiu i również w Warszawie. To przerażające, co potrafią pisać dziennikarze. W końcu może powinienem przestać też biegać i tańczyć, bo ktoś może to zobaczyć i stwierdzi, że trenuje do jakiegoś programu. W ten sposób łatwo wpaść w paranoję - komentuje Robert Moskwa w rozmowie z Plotkiem.

Niestety, na razie nic nie wskazuje na to, że zobaczymy Roberta Moskwę w show Dwójki. Na razie jednak Moskwa tańczy wyłącznie dla własnej satysfakcji. Plotek apeluje do polskich gwiazd, żeby też zakładały łyżwy w wolnym czasie, w końcu, jak to mówią, sport to zdrowie!

Więcej o:
Komentarze (29)
Robert Moskwa jednak nie zatańczy na lodzie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  0

  Jest najlepszym na świecie aktorem i musi zatańczyć na lodzie. Na pewno sobie poradzi, gdy będe za niego widzowie trzymać kcuki to mu dobrze pójdzie. JA ZA NIEGO NA PEWNO BĘDE TRZYMAŁA, niech wie że ktoś go lubi.POWDZENIA ROBERT.Będe wysyłała na ciebie smsy

 • Gość: Gość

  0

  ten artykuł tez napisał [plotek ,więc to jest plotka,może prawdziwa a może nie.P. Robert dyskutuje z plotkiem to dopiero sensacja BRAWO!!!!

 • Gość: Gość

  0

  www.x-tube.pl filmy erotyczne darmowe

 • Gość: Gość

  0

  Ciesze sie bardzo .Nie mam ochoty go oglądać .Jest pełno gwiazd które umieja tańczyć na lodzie bez żadnych dodatkowych lekcji.

 • Gość: Gość

  0

  ciekawe kto zatanczy w tej edycjii

 • Gość: Gość

  0

  Ja bym bardzo chciała aby zatańczył!!! W serialu "M jak miłość" jest moim ulubionym bohaterem!!!!

 • Gość: Gość

  0

  szkoda :( Uwielbiam go. On i Malgosia Pienkowska sa najlepsi w m jak milosc

 • Gość: Gość

  0

  Dziwne Robert Moskwa dyskutuje z plotkiem.Może mu żależy na rozgłosie i przypomnieniu wszytkim swojej osoby.

 • Gość: Gość

  0

  PROSIMY PLOTKA O INFORMACJE _TANIEC Z GWIAZDAMI_ WYSTAPI P> ROBERT MOSKWA CZY NIE<a wogóle gdzie wystąpi ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX