Fani Tokio Hotel walczą o swoich idoli!

Fani niemieckiej grupy Tokio Hotel domagają się swego! Zespół musi koniecznie wystąpić w tym roku w Polsce! Z tej właśnie przyczyny oficjalny fanklub TH rusza z akcją "Ready, Set, Go, it's time for Poland!".

 

Oburzenie fanów wywołała informacja, że trasa Tokio Hotel "1000 Hotels Tour" nie obejmie Polski. Krążyły plotki, iż jest to wynikiem decyzji producenta, który woli promować zespół w Wielkiej Brytanii. Podobno za mało biletów sprzedaje się na koncerty w Europie Wschodniej.

 

Firma Live Nation Polska, która jest organizatorem trasy, zapowiedziała niedawno, iż nie ma szans na występ chłopaków w Polsce, dlatego fani wzięli sprawę w swoje ręce. Oficjalny fanclub stworzył petycję, pod którą podpisują się wszyscy ci, którzy marzą o ściągnięciu do nas TH.

 

Oto fragment petycji do Live Nation Polska:

Czy my polscy fani jesteśmy gorsi od tych z Francji czy Włoch? Absolutnie nie i tak jak w żadnym innym kraju (poza Niemcami) nie mają oni tak wiernych fanów, którzy mimo tego, iż podróżują po całej Europie cierpliwie czekamy, mając ciągle nadzieję, że odwiedzą nasz kraj. Ukazanie się fragmentów z koncertu w Warszawie na teledysku do piosenki ?An deiner Seite" i niesamowitego materiału filmowego z naszego kraju, na nowym DVD świadczą, że Bill, Tom, Gustav i Georg z pewnością nie zapomną tak szybko o tym koncercie!

Na oficjalnej stronie można znaleźć wszystkie informacje dotyczące akcji "Ready, Set, Go, it's time for Poland!".

 

Gdyby fanom rzeczywiście udało się ściągnąć ulubiony zepół do Polski, to byłoby to bezprecedensowe wydarzenie. Podziwiamy wytrwałość!

Więcej o:
Komentarze (531)
Fani Tokio Hotel walczą o swoich idoli!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  o jezu mają przyjechać tu w 2009 roku więc my fani bądzmy cierpliwi

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  Super pomysł każdy zasługuje na to aby zobaczyć swoich idoli na żywo!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  głupi anty fani TH walcie sie od nich zajmijcie si swoimi artystami a nas zostawcie w spokoju ja kocham TH !!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  tak tak tak niech tokio hotel przyjedzie kochany Bill

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 4

  to jest niesprawiedliwe że tokio hotel wolą sobie do francji czy do włoch pojechać.billuś kochanie ty moje przyjedz do mnie do polski a nie będziesz załował kocham cie bardzo bardzo mocno.dałeś w teledysku fragmenty z koncertu z warszawy to znaczy że ci się tu podobało.a wy pie..ni anty-fani powiem jedno jebcie się.zazdrościcie dlatego obrażacie super kolesi z TOKIO HOTEL.buziaczki

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Z po******mi pedałami z US5 to do innego teatu1 Powiem cos tym, którzy wolą US5 od TH: porównaj se Billa z Th i Richiego z US5. i Co? Kto ma więcej fanek, hm?

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  KU...aaaaaaaaa!!! To nie ich decyzja ze nie przyjechali !!! Napewno by chcieli :).

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  TOKIO HOTEL GO BACK TO POLAND :)) WIERZE W WAS... :))
  :*:*:* chcę powtórki z 2007r... GO BACK TO POLAND :)) :*:*:*:* Oluskaulitz:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  jakby był koncert w Polsce to pewnie i tak bym nie pojechała ;( ... no ale jestem za... :)) pozdro 4 fani TH:*** no i TH:******

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX