Najpiękniejsze polskie gwiazdy! Głosuj!

Kochają je miliony Polaków. Dziewczyny w polskim show-biznesie radzą sobie lepiej niż faceci. Jak twierdzi Doda, królowa jest tylko jedna. Zagłosuj na najpiękniejszą polską gwiazdę!

1. Doda

 

Królowa może być tylko jedna. Ta zasada przyświeca Dodzie. To był dobry rok dla Rabczewskiej. Kolejne skandale, domniemane skandale tylko potwierdziły, że Doda potrafi zadbać o własne interesy!

 

 

 Doda

 

2. Edyta Górniak

 

Pierwsza dama polskiej piosenki powróciła po latach milczenia z nową płytą i w mistrzowski sposób wcieliła się w rolę jurorki "Jak Oni Śpiewają". To jednak nie wszystko. Edyta Górniak dzięki temu, że stała się twarzą jednej z firm budowlanych, dostała luksusowe mieszkanie na warszawskim Wilanowie.

 

 

 Edyta Górniak

 

3. Jola Rutowicz

 

Czy czeka nas nowa epoka Joli Rutowicz? Gwiazda Big Brothera już miesza w polskim show- biznesie. I wydaje się, że dziewczyna ma naprawdę wilczy apetyt na sukces.

 

 Jola Rutowicz

 

4. Ewa Sonnet

Niewątpliwe odkrycie na polskiej mapie gwiazd. Piosenkarka jest naprawdę piękna i bardzo ponętna. Sonnet ponoć planuje wielką karierę na światowych estradach. Plotek życzy Ewie powodzenia.

 

 

 Ewa Sonnet

 

5. Alicja Bachleda-Curuś

 

Alicja zrobiła to, czego nie udało się zrobić żadnej polskiej aktorce. Jej głośny debiut w Hollywood to dopiero początek światowej kariery. Bachleda-Curuś udowodniła, że jeśli się ma talent wszystko może się udać!

 

 Alicja Bachleda- Curuś

Więcej o:
Komentarze (718)
Najpiękniejsze polskie gwiazdy! Głosuj!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  Kto tu umieścił Rutowicz?! Przecież ona wyglada jak koń! (Nie obrażając tym samym konia) Poracha!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  Gdybyśmy wzięli pod uwagę inteligencję tych panien to Jolanta zajęła by ostatnie miejsce, bo to tępota do 100 potęgi. Ktoś bardzo trafnie skomentował, że jeśli takie coś wygrywa program BB to kolejną edycję ma szansę wygrać dmuchana lala o porównywalnym IQ /;P

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  ejj noo jola jest głuuupia lepsza Doooda. <33

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  ejj noo jola jest głuuupia lepsza Doooda. <33

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  jak dla mnie to i tak ani doda ani jola nie wygraja ... ale i tak glosowalam na Jole ... :) Jola zawsze bedzie gora i nic tego nie zmieni a ze sa tacy co pogodzic sie z tym nie moga to nie moja wina ... a tym bardziej sprawa ... kazdy ma swoje sdanie i niech tak zostanie ... < nawet mi sie zrymowalo> :):):) pozdrawiam wszystkich fanow JOLI :):):) :*

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  doduniu te pyrtki cie nie pokonaja wygrasz ja to wiem i ty to wiesz

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 2

  DODUŚ!!!!NAJPIĘKNIEJSZA JEST!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  co w tym zestawie robi jola ?

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  hahahaha dobra jola haha nie dość ze to określenie gwiazda jest wielce trafne to jeszcze najpiękniejsza żanada ża jej!!!!!!! hahahahahahahahaha ale się uśmiałam.......

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX