Frykowska: żal mi Joli Rutowicz!

Cios za cios! Jola Rutowicz ostro wypowiedziała się na temat Agnieszki Frykowskiej. Tylko Plotek dowiedział się, co myśli o tym Frykowska.


Takich ostrych słów jeszcze nie było na Plotku. Jola Rutowicz nie pozostawiła na Agnieszce Frykowskiej suchej nitki. Zwyciężczyni czwartej edycji "Big Brothera" twierdzi, że Frytka powinna zniknąć z telewizyjnych ekranów. Co o tym wszystkim myśli Agnieszka?

Nie wiem, kim jest ta pani. Nie dam jej satysfakcji i nie skomentuje jej wypowiedzi. Ewidentnie chce zrobić karierę na kontrowersyjnych wypowiedziach. Szkoda, że nie ma nic do powiedzenia sensownego. Żal mi jej - opowiada Frykowska w rozmowie z Plotkiem.

Frykowska przyznaje, że jest zszokowana tonem wypowiedzi Joli. Nie chce brać jednak udziału w publicznym obrzucaniu się błotem. Twierdzi, że ma do tego duży dystans i kompletnie nie obchodzą jej opinie Joli Rutowicz. Plotek trzyma cały czas rękę na pulsie i będzie Was informował o kolejnych bitwach na słowa między Jolą a Frytką .


Więcej o:
Komentarze (347)
Frykowska: żal mi Joli Rutowicz!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 7

  Frytka jest głupia.....Jolkę kocham...jest wspaniała...chociaż ostatnio zmieniła się przez Jarka Jakimowicza ;(. Ale Joluś pamiętaj zawsze jesteśmy z Tobą...! Kochamy Cię....! Frytka spadać na drzewo...nie doruwnujesz Dżoli w niczym...Ona jest lepsza w 10000000000000% niż Ty...! By Martuś.

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 7

  frytka to ku r w a a jola jest spoka, przynajmniej nie stosunkowała sie na zywo

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 7

  wezcie ja z mojego pulpitu bo mi peknie a jola jest the best

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  mi sie wydaje ze jola ma racje

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  ta dziwka frytka hahaha jest taka głupia że az przykro mój but jest madrzejszy od niej,a Jolce poprostu zazdrosci, fryte do tej pory wszyscy za dziwe maja ,a Jolka jest fenomenalna!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  HAHAHAHAH FRYCIAA BOI SIE JOLKII HAHAAHHHH NIE NO TEGO JESZCZE NIE GRALII;D;D;D;D;D;

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 3

  fryta niech sobie lepiej przypomni co ona wyprawiała a nie zgrywa dame!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  mi sie wydaje ze jola ma racje

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  zgadzam sie z edzią:] jola w bb byla tylko ...........iiiiiiiinaczej sie zachowywala niz frytka:]oglondalam bbi nic do joli i frytki nie mam:]

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX