Conrado Moreno jest bardzo samotny

Jest przystojny i ma talent. Jednak Conrado Moreno nie spoczywa na laurach i zamiast bawić się ciężko pracuje. Przystojniak w ten sposób ucieka przed samotnością. Conrado jest nieszczęśliwy, bo nie ma dziewczyny.


Dla Conrado Moreno noc sylwestrowa była bardzo ciężka. Popularny Hiszpan wcale się nie bawił. Plotek dowiedział się, że Moreno ostatni dzień tego roku spędził w Poznaniu. Moreno wolał skorzystać z oferty pewnej firmy i zgodził się poprowadzić w Poznaniu sylwestrową zabawę.

Conrado na pewno nie skorzystałby z tej oferty, gdyby nie fakt, że jest samotny. On po prostu woli być wśród obcych ludzi niż być zupełnie sam. W ten sposób rekompensuje sobie samotność i to, że nie ma dziewczyny - opowiada przyjaciółka Moreno.

Conrado nie spotyka się z żadną dziewczyną i bardzo źle znosi samotność. Nic dziwnego więc, że woli pracę od siedzenia w domu. Plotek ma nadzieję, że tak przystojny facet nie będzie długo sam. W końcu na jakiejś imprezie pewnie pojawi się jakaś piękna dziewczyna, która "wpadnie mu w oko".

 

Więcej o:
Komentarze (151)
Conrado Moreno jest bardzo samotny
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Macie kiepskie wiadomości Conrado właśnie wczoraj wstąpił w związek małżeński

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  On bierze ślub w mojej parafii, dzisiaj proboszcz czytał zapowiedzi, a poza tym brat mojej koleżanki z nim rozmawiał kilka razy i ma on dziewczynę z Laskówca, a wesele będzie w Kramsku

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Dziś odbył się piękny ślub Moreny :)) Jaka śliczna panna młoda, a Pan młody... mmm marzenie....

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Slub jest 2 maja o 17 w Kramsku wczoraj byly ogloszenia parafialne

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Slub odbedzie sie w parafii Kramsk i to jest pewne na bank:)odbedzie sie on 2 maja. natomiast przyjecie jest w hotelu Magda w Licheniu. prawdą jest tez ze ma dziewczyne z Laskówca.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Juz nie jest samotny od dzis

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  no jasne ślub w Kramsku 2 maja o godz. 17!...

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  wy ciemnoty SLUB W KRAMSKU DNIA 09.05 A WESELE W HOTELU MAGDA WIEM BO TAM BEDE I MAM TAK NAPISANE NA ZAPROSZENIU A WY JAKIES PLOTKI ROZPISUJECIE A POZNIEJ ZA KILKA DNI WYJEZDZAJA DO RZYMU NA PODROZ POSLUBNA Z FOTOGRAFEM NA ZDJECIA

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  To prawda jestem z Laskówca. Zapowiedzi były w Kościele w Laskówcu, bo Kasi Jużyk tu mieszka (mieszkała). Ślub w Kramsku, wesele w Magdzie w Licheniu!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX