Wybierz odkrycie roku!

Prawie każdy marzy o sławie. Ale tylko nielicznym udaje się osiągnąć cel. Na polskiej mapie show-biznesu pojawiły się nowe postaci, które z różnym skutkiem próbują swoich sił, żeby "wypłynąć". Wybierz nową gwiazdę, której udało się w tym roku najbardziej rozbłysnąć!

 

To był wyjątkowy rok. Jak zwykle królowała Doda , która w dalszym ciągu przyciąga największą uwagę Polaków. Ale w kraju pojawiło się kilka nowych postaci, które być może w przyszłości zatrzęsą show- biznesem. Czy podbiją Wasze serca? Tylko od Was zależy. Wybierzcie swoją nową gwiazdę, która w tym roku najbardziej zasłużyła sobie na laury w kategorii odkrycie roku.

 

1. Feel

Popularność katowickiego zespołu Feel wybuchła po zwycięstwie w Sopocie. Debiutancki album grupy sprzedawał się lepiej niż płyta Dody. Ale czy wygrana w Operze Leśnej pozwoli utrzymać się na rynku? Zależy wyłącznie od fanów.

 

 

 

 

2. Natasza Urbańska

 

Chce być jak Madonna. Kariera Nataszy Urbańskiej wybuchła w styczniu ubiegłego roku podczas polskich preselekcji do Eurowizji. To jednak nie pomogło zdobyć większej popularności pięknej artystce. Porażką skończył się również udział Nataszy w pierwszej edycji "Jak Oni Śpiewają" i program "Przebojowa Noc", który miał uczynić z niej gwiazdę. Jak do tej pory kariera Nataszy nie układa się najlepiej.

 

 

 Natasza Urbańska

 

3. Ewa Sonnet

 

Ewa Sonnet jest piękna i do tego natura obdarzyła ją dorodnym biustem. Złośliwi mówią, że piosenkarka dotąd była głównie znana właśnie z tego. Ewa musi mieć naprawdę dosyć tego wizerunku, dlatego wzięła udział w show "Gwiazdy Tańczą na Lodzie" . Czy udało się jej w ten sposób skruszyć lód w sercach konserwatywnych Polaków. Okaże się niebawem, bo już za kilka miesięcy pojawi się w sklepach jej nowa płyta.

 

 

 

4. Tatiana Okupnik

Nie chciała być żabą. Odeszła z Blue Cafe i nagrała płytę w Nowym Yorku. To jednak okazało się za mało. Polscy fani nie docenili talentu Tatiany, dlatego piosenkarka skupiła się na karierze telewizyjnej. I musi się czuć w tej roli dobrze, bo Okupnik dostała propozycję do TVP na prowadzenie kolejnej edycji "Gwiazdy Tańczą na Lodzie".

 

 

 

5. Maciek "Gleba" Florek

Tancerz, który podbił serca widzów TVN-u dzięki udziałowi w pierwszej edycji "You Can Dance" . Na razie nie wiadomo, jak potoczy się jego dalsza kariera Gleby , ale wszystko na to wskazuje, że Maciek nie powiedział ostatniego słowa i z pewnością jeszcze nie raz o nim usłyszymy.

 

 

 Kinga Rusin i Maciej "Gleba" Florek

 

6. Kasia Glinka

 

To był podwójny debiut. Piękna aktorka zadebiutowała jednocześnie w show "Gwiazdy Tańczą na Lodzie" i w nowym serialu "Barwy Szczęścia". Kasia z marszu podbiła serca Polaków, dlatego aktorką nawet zainteresował się miesięcznik "Playboy". Glince ponoć zaproponowano rozbieraną sesję, ale aktorka do tej pory nie uległa.

 

 

 Katarzyna Glinka


Więcej o:
Komentarze (292)
Wybierz odkrycie roku!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  KUPICHA PIOTR Z ZESPOłEM FEEL RULEZ!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  Feel,feel to mój ukochany zespół i wogule!!!!!!!!!!kocham go!!!!!!!!!Kocham tez Piotra Kupiche!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  FEEL!!!oni sa najlepsi a szczegulnie PIOTR KUPICHA ja ogupialam na jego punkcie

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  JA ZAGŁOSOWAŁAM NA FEELA PIOTRA KUPICHE ON JEST ŚWIETNY.UWIELBIAM GO :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  No BA!!! jasne ze FEEL! bez gadania....:) Bużka PIotruś! :*

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  FFFFFFEEEEEEEEEEEEEELLLLLLLLLLL...kochaaaaaaaammmmm

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Feel jest najlepszy!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Zakochana w Piotrku K.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  ja jeszcze na nikogo punkcie nie mialam takiego bzika jak na punkcie piotra kupichy caly czas siedze na jego blogu!!!FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLi jeszcze raz feel po prostu oni rzadza juz szkoda sluw na to malpe dode niech sie srabo fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll RZADZI

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX