Liszowska zaśpiewała z Włodarczyk

Wiemy, co wydarzyło się na planie specjalnego odcinka polsatowskiego show "Jak Oni Świętują", który zobaczycie dziś na Polsacie. Na jednej scenie spotkały się Agnieszka Włodarczyk i Joanna Liszowska. Obie musiały się zmierzyć z niecodziennym wyzwaniem.

 

 

 

Polsat idzie w ślady Dwójki i przygotował specjalny odcinek "Jak Oni Śpiewają". Zdjęcia do show powstały jeszcze przed finałem drugiej edycji "JOŚ" i zaledwie dwa dni po ostanim odcinku. Dlatego Joanna Liszowska była oszołomiona swoją wygraną. Zaśpiewała kolędę ze zwyciężczynią pierwszej edycji Agnieszką Włodarczyk.


Polsat do tego odcinka zaprosił wszystkich uczestników "Jak Oni Śpiewają". Wiadomo, że widzowie nie zobaczą na ekranach Nataszy Urbańskiej, która po prostu się obraziła i nie chciała wystąpić w specjalnym odcinku "JOŚ".

 

Ciekawe, czy podobnie zachowałby się Piotr Polk, gdyby specjalne wydanie polsatowskiego show powstawało zaraz po finale. Aktor obraził się na widzów i zaraz po zakończeniu sobotniego odcinka wrócił do domu.


Prawdziwą niespodzianką dla widzów mogą być występy jurorów, którzy dla widzów tym razem zaśpiewają kolędy. Ponoć nawet Ela Zapendowska nie mogła się ustrzec przed występem.

 

Wszystko wskazuje na to, że szykuje się bardzo nastrojowy odcinek "JOŚ". Swoją drogą, to wyobrażacie sobie Kasię Cichopek i Krzysztofa Ibisza śpiewających kolędy? To dopiero mogłoby być wydarzenie!

Więcej o:
Komentarze (69)
Liszowska zaśpiewała z Włodarczyk
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Lisza jest THE BEST Aga też jest COOL

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  obie jesteście świetne ale ty joasiu jesteś lepsza

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Po pierwsze: AGNIESZKA WłODARCZYK NIE śPIEWAłA Z LISZOWSKą,
  Po drugie: TO żE URBAńSKA SIę OBRAZIłA JEST ZWYKłą INSYNUACJą
  Po trzecie:ELA ZAPENDOWSKA JEDNAK "USTRZEGłA SIę" PRZED WYSTęPEM.
  Aż trzy błędy rzeczowe w tak krótkim artykule nie powinny mieć miejsca, to świadczy o nieprofesjonalności redaktorów strony. Napisaliście: "Wiemy, co wydarzyło się na planie specjalnego odcinka polsatowskiego show "Jak Oni Świętują"" - jak można wam wierzyć po tylu wpadkach??

 • Gość: Gość

  0

  nienawidze liszowskiej ona uwaza sie za wielka gwiazde..... co ona mysli ze co ze wygrala JOŚ to juz zawojuje listy przebojów?? albo jak była w Tańcu z Gwiazdami to już wielka tancerka wystąpiła w reklamie lodów i tańczyła w tle.... ;/ wkurza mnie ta baba..... ona jak spiewa to robi takie miny jakby nie wiadomo jak sie skupiala i jakby najakims swoim zyciowym koncercie była.... poprostu nie trawie tej baby!!! Pozdro :*

 • Gość: Gość

  0

  Ludzie czy wy jesteście normalni :/ Natasza nie mogła wystąpić w programie POLSATU bo przeszla do TVP i podpisując kontrakt każda osoba zobowiazuje sie do promowania TYLKO swojej stacji. Więc nawet gdyby chciala nie moglaby spiewaj teraz w JOŚ

 • Gość: Gość

  0

  Najładniej zaśpiewała i najładniej wyglądała Edytka Górniak.

 • Gość: Gość

  0

  popieram E_T Ci-chopek: gęba do puzdra nie podobna, kudły wyglądają jak przeszczepy po nieudanej operacjii, rzęsy sztuczne ewentualnie maluje pastą do butów, a w gazetach mówi, że kupuje sobie niebotycznie drogie kosmetyki, na takie gó.. to nawet kremu NIVEA by mi było szkoda

 • Gość: Gość

  0

  nienawidzę Urbańskiej uważa się za nie wiadomo jakie cudo łeee
  aż serce ściska i dobrze że wygrała Włodarczyk należało jej się

 • Gość: Gość

  0

  nie lubię Liszowskiej ona nie umie śpiewać powinna wygrać Kazadi albo Polk!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX