Monika Jarosińska w trzeciej edycji "Jak Oni Śpiewają"?

Monika Jarosińska marzy o nagraniu płyty! Niewykluczone, że aktorka ma duże szanse, żeby po latach starań i wysiłków dopiąć swego. W jaki sposób?

 

Jarosińska od kilku lat marzy o karierze wokalnej. Aktorka, znana z serialu "Samo Życie" robi wszystko, co tylko może, by w końcu zdobyć upragniony kontrakt. Jednak, jak się okazuje, wciąż daleko jest od celu. Nikt nie przypuszczał, że kilka dni temu pojawiła się możliwość, że aktorka w końcu dostanie życiową szansę i będzie mogła powalczyć o debiutancki krążek. Gdzie?
 

Od kilku dni prowadzone są negocjacje z aktorami, którzy wezmą udział w trzeciej edycji Lista z nazwiskami jest w trakcie ustalania, ale nieoficjalnie mówi się, że wśród gwiazd "Jak Oni Śpiewają" może pojawić się Monika Jarosińska.
Rzeczywiście słyszałam o tym, że Monika ma dostać taką propozycję od Polsatu. Jednak na razie nikt nie chce tej informacji potwierdzić. Ona ma spory talent i udział jej w tym konkursie może jej otworzyć drogę do estradowej kariery - mówi koleżanka Jarosińskiej.

Monika nie chce powiedzieć jaką podjęła decyzję. Polsat również wstrzymuje się z ogłoszeniem listy uczestników trzeciej edycji show. Według nieoficjalnych informacji pełna lista uczestników poznamy dopiero w styczniu. A Wy kogo chcielibyście zobaczyć w "Jak Oni Śpiewają" ?

 

 

 

 


 

Więcej o:
Komentarze (50)
Monika Jarosińska w trzeciej edycji "Jak Oni Śpiewają"?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  o nieeeeeeeeeeeeeeeee ona ta ja ją nie nawidze powtarzam 3v edycje jak oni śpiewaj ą ma wygrać aneta zając rozumiesz jarosinska monikap;;pp;;pp;

 • Gość: Gość

  0

  ja chcę Anetkę Zając . Jest cudowna. Czekam też na Kożuchowską no i może Kwaśniewską i tą co gra Sylwię w tylko miłość

 • Gość: Gość

  0

  Fajnie śpiewa. Może nawet wygra joś3

 • Gość: Gość

  0

  no napiście wreszcie kto wystąpi w trzeciej edycji bo ja chce wiedzieć!!!!

 • Gość: Gość

  0

  jak ja jej nie cierpie!!!!!!!!!chodzilam z tym "czyms" do szkoly....oprocz czubka wlasnego nosa nie widzi nic wiecej

 • Gość: Gość

  0

  Aneta Piotrowska i Agnieszka Popielewicz plis

 • Gość: Gość

  0

  a to bym chaciała ...Pawła Wawrzeckiego :-]

 • Gość: Gość

  0

  kasia glinka!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  Ja chce zobaczyc Anetke ZAjąc!!!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX