Tolak namieszał w "Jak Oni Śpiewają"?

Polsat odpiera zarzuty, które obiegły prasę! Pracownicy stacji twierdzą, że zmiana w regulaminie "Jak Oni Śpiewają" była konieczna. Ponoć wszystkiemu jest winna decyzja Kuby Tolaka (na zdjęciu z narzeczoną Anną Janochą), który postawił stację pod ścianą. O co chodzi?

Szefostwo stacji odpiera zarzuty związane z finałem "JOŚ". Dziennikarze Polsatu twierdzą, że nie ma żadnego oszustwa i wszystko odbywa się zgodnie z regulaminem, który został zmodyfikowany po tym jak z programu odpadł Kuba Tolak z "JOŚ" . Dlaczego?

 

Według dziennikarzy stacji w programie obowiązują żelazne reguły. Jakub Tolak nie przekazał żadnemu z uczestników "Brylantowego Jockera", co ponoć leżało w jego obowiązku. Dlatego producenci "JOŚ" podjęli decyzję, że Jocker musi trafić do rąk aktora, który odpadnie w półfinałowym odcinku. Tak też się stało. Karta trafiła do rąk Mikołaja Krawczyka . Aktor przekazał ją Piotrowi Polkowi , który w ten sposób przeszedł do finału polsatowskiego show.

 

Niestety, zmiana regulaminu pociąga za sobą bardzo smutne konsekwencje. Po półfinałowym odcinku zagrożone są Patricia Kazadi oraz Joanna Liszowska . Na obie mogą jeszcze głosować widzowie. Niestety, do walki o kontrakt płytowy staną tylko dwie osoby! Trzecia gwiazda zaśpiewa z pozostałymi uczestnikami.
Czy rzeczywiście zamieszaniu winny jest Jakub Tolak? Być może Polsat tak naprawdę chce zarobić na wysyłaniu sms-ów. A Wy co o tym myślicie?

Więcej o:
Komentarze (171)
Tolak namieszał w "Jak Oni Śpiewają"?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  0

  acha to takie buty .ale ania janocha kiepsko śpiewa

 • Gość: Gość

  0

  O co wam chodzi co juz wymyślacie

 • Gość: Gość

  0

  on nie zamieszł to że niedał nikomu jokera to tylko i wyłącznie jego sprawa i nikt nie będze mu muwić co ma robić bo on doskonale wiw co ma zrobić więc nieczepiajcie sie bedaka że zrobił to co zrobił to była jego i tylko jego decyzja więc prosze nie czepiajcie se go bo on niejest niczemu winien tyklo telewizja bo mu nikt nie powiedzał że takniewolno co nie więc telewizja niech sie obwina a nie naniego wine zrzucają po raz kolejny nie czepjacie sie go bo on nic złego nie zrobił i bedze to powtazaj tyle razy ile będze to konieczne i zdania nnie zmienie pszecież to głupota świata żeby sie tak tego chłopaka sie czepiać on mie jest niczemy winen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  ja go kocham on mie nie czy to kiedyś zmieni sie??????? jaki on przystojny jest szkoda że zajety jest;(

 • Gość: Gość

  0

  Jakub..on $licznie śpiewa....

 • Gość: Gość

  0

  Jakub..on $licznie śpiewa....

 • Gość: Gość

  0

  I to przez niego....bo gdyby dał Krawczykowi to Kazadi przeszłaby do finalu i by miala 2 lub(niemozliwe...choc dla mnie tak)1...i kupilbym jej plyte :)

 • Gość: Gość

  0

  fajnie by było gdyby Aneta spiewała:) pozdr:*

 • Gość: Gość

  0

  ja ko kocham on mie nie czy to kiedys zmieni sie...........
  on jest boski miodzo przystojny tylko0 szkoda ze zajęty już jest:(( no ale jak już ma dzewczyne to niech z nia szcześliwy będze a mi tylko po nim zostana tylko wspomniena hodasz tylko tyle :((

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX