Hayden: Bóg jeden wie, czemu przyrównują mnie do Lohan

Hayden i Lindsay. Lindsay i Hayden. Gwiazd "Herosów" nie znosi tych porównań. Co więcej, zamierza na każdym kroku udowadniać, że są one chybione. Uważa siebie także za dobry wzór. Hayden, jak to z Tobą jest?

 

Choć paparazzi nie odstępują Hayden na krok, aktorka zamierza być "jedną z tych nudnych dziewczyn". Po cichu ma nadzieję, że zanudzi ich na śmierć i zupełnie nie rozumie, dlaczego wszyscy przyrównują ją do jednej z największych imprezowiczek Hollywood:

Bóg jeden wie, czemu przyrównują mnie do Lindsay Lohan! To coś jak: "W porządku, możecie tu zostać i próbować wysadzić mnie z siodła". Próbuję udowodnić im, że są w błędzie. Wydaje mi się, że teraz bardziej niż kiedykolwiek młode dziewczyny potrzebują dobrego wzoru. Moja mama zawsze mi mówiła: "Jesteś książkami, które przeczytasz i ludźmi, którymi się otaczasz".

Co prawda nad Hayden wisi groźba więzienia, ale gwiazda zupełnie nie przejmuje się tym. Wszak "zbrodnia" popełniona niby w słusznej sprawie, jaką było ratowanie zabijanych delfinów. Współczuje także Britney Spears:

Ta dziewczyna była uosobieniem piękna, kiedy byłam młodsza. Wywyższyliśmy ją i po prostu zniszczyliśmy, biorąc pod lupę każdy aspekt jej życia. Prawdopodobnie zmyślając przy tym 90 procent rzeczy na jej temat. Nie potrafię wyobrazić sobie siebie w jej sytuacji. Jest kimś, za kogo trzymam kciuki.

My również je trzymamy. W końcu Britney jest z nami codziennie.
Więcej o:
Komentarze (24)
Hayden: Bóg jeden wie, czemu przyrównują mnie do Lohan
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  0

  uwielbiam Hayden!!! jest to dziewczyna o dobrym sercu...

 • Gość: Gość

  0

  ona jest piekna, mam ochote z nia na 69 mniam :D

 • Gość: Gość

  0

  jest sexy,....Ciekawe jaka by byla w łozku...pewnie zajebist*!! Ju mi się sni jak robi mi loda..mmmmmmmm....juz to czuja...o tak o tak jeszcze jeszcze mocniej......mocniej...yhy tak tak!!dobra teraz ja...polej na swa cipeczk* czekolade :D tak tak tak juz mi staje...dobrze wylize Ci ja...ok ok...a teraz seksik...tak tak mocniej

 • Gość: Gość

  0

  EJ TY NA GÓRZE O PSEUDONIMIE ,,DODA'', CO TY ZA GŁUPOTY WYPISUJESZ, ŻE NIBY HAYDEN JEST GORSZA OD TEJ DEBILKI DODY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  Szczerze z wyglądu są podobne ale zdaje mi sie ze z charaktrru nie bardzo. Pozdro zapraszam www.cold-as-fire.oz.pl

 • Gość: Gość

  0

  No śliczna ale nigdy nie dorówna Dodzie i Brit!A co do tych majtek...To głupie!

 • Gość: Gość

  0

  KOCHAM CIE KOCHANIE

 • Gość: Gość

  0

  KOCHAM CIE KOCHANIE

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX