Doda - prezent czy rózga?

W związku z tym, że Święta nadchodzą wielkimi krokami postanowiliśmy otworzyć nowy cykl - dla kogo rózga, dla kogo prezent? Na pierwszy ogień idzie Doda!

 

Argumenty za tym żeby dać Dodzie prezent:

 

Nasz portal oraz wiele innych serwisów nie istniałoby gdyby nie takie osoby jakDoda. Piosenkarka ma charyzmę, urodę i cięty język. Jeszcze za rządów PiS mówiło się, że Roman Giertych jest jak gazeta - wychodzi codziennie. Dzisiaj można śmiało powiedzieć, że miejsce Romana zajęłaDoda. Nie ma dnia żeby w gazetach czy na plotkarskich strona nie było jakiejś informacji oDodzie. Niektórzy mówią nawet, że dzień bez Dody jest dniem straconym. Zgadzacie się z nimi?

 

 Doda

 

Argumenty za tym żeby dać Dodzie rózgę:

 

Prowokacja to jej drugie imię. Doda kocha, gdy jest o niej głośno i jak mało kto potrafi manipulować mediami. Rabczewska nie jest już piosenkarką tworzącą dobrą muzykę, tylko gwiazdą telewizyjną śpiewającą czasem piosenki. Szkoda, że w tej drodze do sławy zapomniała o swoich rockowych korzeniach i zaczęła tworzyć muzykę pod publikę.

 

 Dorota Rabczewska

 

Najwięcej kontrowersji wywoływały perypetie Dody i Radka Majdana. Doda w wakacje ogłosiła, że się z Radkiem Majdanem rozwodzi, po czym po paru tygodniach stwierdziła, że go nadal kocha i da mu jeszcze jedną szansę.

 

Radek szansy nie wykorzysta, ale na sprawę rozwodową i tak nie przyszedł. W ciągu ostatniego roku piosenkarka zdążyła pokłócić się z byłym menadżeremMaćkiem Durczakiem, byłym przyjacielem Tomkiem Lubertem i raperami z "Grupy operacyjnej". To dużo jak na 12 miesięcy. Aż strach pomyśleć, co Doda szybuje dla nas w przyszłym roku.

 

Czy waszym zdaniem piosenkarka zasłużyła na prezent czy na rózgę?

Więcej o:
Komentarze (563)
Doda - prezent czy rózga?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Doda jest TEPA jak nikt inny w polsce to pusta blachara i nawet na ruzge nie sasługuje ja bym ja w obozie zamknał za smiech...!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ja bym jej dał ruzge w postaci peydża

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ja bym jej dał ruzge w postaci peydża

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  na ostatniej focie to ona wyglada jak diablica!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  oczywiscie ze zasluzyla na RÓZGE :P

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1


  09.12.07, 12:25
  Doda
  Zasłużyłam na rózgę i to dużą za to ze wsadzam swój pieprz*** tyłek gdzie nie powinnam, mam dużo kasy i zapominam o śpiewaniu i o rodzinnie. NIE ŻAŁUJE ZA SWOJE GRZECHY I TAK BĘDĘ GRAC W PORNO!! A mój mąż to tylko zabawka wiec ZASŁUŻYŁAM NA RÓZGĘ!!!


  hehehe ma racje!!! ROZGAAAA :))

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  doda to idjotka, lukaszu prosze ciebie nie szlej

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  doda jesteś beznadziejna brzydka masz kilo pudru na twarzy starzejsz się a piosenki masz wyklepane na jedno kopyto aż żygać sie chce , złaż ze sceny beznadziejna babo

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  RRRRRÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX