Natalia Kukulska rzuci estradę?

Natalia Kukulska zaledwie miesiąc po powrocie na estradę ma porzucić pracę i zająć się rodziną? Od kilku dni urywają się telefony do menagera artystki. Wszyscy chcą znać prawdę!

 

Ta wiadomość lotem błyskawicy rozniosła się po Warszawie. Jeszcze tydzień temu wszyscy podziwiali niezwykle seksowną Natalię Kukulską, która wróciła na rynek bardzo udaną płytą "Sexi Felxi" . Piosenkarka przygotowywała się do powrotu ponad rok, a na wiosnę zaplanowała trasę koncertową, dlatego wiadomość o tym, że Natalia już myśli o kolejnym potomku bardzo zaskoczyła nawet jej przyjaciół. Po publikacji artykułu o macierzyńskich planach artystki w jednym z kolorowych pism, zawrzało.

Wcale się nie dziwię, że ta informacja tak obruszyła wiele osób. Natalia ciężko pracowała przez ostatni rok nad swoim albumem. A ten artykuł może jej bardzo zaszkodzić. Nie wiem, skąd w ogóle taki pomysł, że ona myśli o kolejnym dziecku To kompletna bzdura - opowiada przyjaciel piosenkarki.

Natalia o swoich planach rodzinnych również dowiedziała się z gazet. Szkoda, że ostatnia. Na szczęście Kukulska ma dużo dystansu do tego, co piszą gazety i nie chce publicznie odnosić się do plotek.

Więcej o:
Komentarze (23)
Natalia Kukulska rzuci estradę?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  0

  E PLOTEK TO JEST ALBUM SEXI FLEXI A NIE FELXI ! POPRAWCIE TO BO ZARAZ KOZACZEK ALBO PUDEL WAS OBSMARUJE HEHEHEHEHE

 • Gość: Gość

  0

  to co Natalia chce zrobić to tylko jej sprawa jeżeli chce mieć dziecko niech ma a po za tym można robić i jedno i drugie.

 • Gość: Gość

  0

  płyta słaba i tyle

 • Gość: Gość

  0

  kfjejdgdjs,wjkwkw fhdsdhgewygwutgee4u43u suiher
  okflotkockodfpk
  kljfljj fjrjeoijrojfjdk
  fehrjhrhurh

 • Gość: Gość

  0

  natalia jest spoko i odwalcie się od niej chce odejść no i co z tego może dlatego że nie ma fanów bo tacy debile jak wy patrzycie ile lat ma znana osoba a nie jak śpiewa czy gra chcecie być modni ok ale to nie od gwiazd zalerzy tylko od was i jeszcze raz pisze odwalcie się od niej

 • Gość: Gość

  0

  boze dajcie na loooz dzieciaki...
  pisza plotki a wy sie tak tym przejmujecie jakby to byl koniec siwata:)

 • Gość: Gość

  0

  i nieh odhodzi nikt jej n ie prosi zeby zostala

 • Gość: Gość

  0

  te sexy flexy to jakiś kitt!!

 • Gość: Gość

  0

  a co dziecko przeszkadza? tania sensacja...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX