Doda została na lodzie!

Tego nie spodziewał się nikt. Wszyscy byli przekonani, że Doda wypadnie z gry, a tymczasem TVP podjęło decyzję, która zaskoczyła wszystkich. Jaką?


To już pewne. Doda zostaje w show "Gwiazdy Tańczą na Lodzie". W marcu przyszłego roku piosenkarka zasiądzie w jurorskim fotelu mimo tego, że Komisja Etyki TVP potępiła jej zachowanie w starciach z Przemkiem Saletą. Trudno się dziwić szefostwu Dwójki, że podjęło taką decyzję, bo w końcu piosenkarka napędza widownię przed telewizory.

 

Doda

 

Nie wiemy nic o tym, żeby Doda miała zniknąć z ekranów. Kilka dni temu zapadła decyzja o tym, że Doda zostaje w programie. Ale ostateczną decyzję podejmie zarząd TVP. Nie wierzę w to, żeby były jakieś kłopoty z akceptacją naszej jurorki. - opowiada dziennikarka Dwójki.

 

Ciemne chmury zawisły nad Dodą kilka dni temu. Komisja Etyki TVP orzekła, że Rabczewska swoim zachowaniem budzi kontrowersje i nie podoba się to widzom Dwójki, którzy ślą protesty w tej sprawie. To jednak szefostwu TVP nie przeszkadza. I słusznie, bo program bez Dody straciłby zupełnie sens. W końcu wszyscy czekamy na kolejne odsłony potyczek Dody z uczestnikami show, bo to one tak naprawdę ożywiają taniec na lodzie.

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (198)
Doda została na lodzie!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  doda przeginała co do przemka salety.dosyć tej prostackiej dody.doda zachowywała się lekceważąco w ''gwiazdy tańczą na lodzie''gdy zakładała te swoje różowe korki do uszu..dody powinno tam nie być wcale przecierz ona kompletnie się niezna na tańcu.przemek saleta dopiero miał pierwszy kontakt z lodem i doda powinna być z tego powodu dla niego łagodniejsza.przemek salta dobrze powiedział dodzie ''że inni od niej lepiej śpiewają a ona dostała nagrode MTV''.doda jak dała ten swój różowy flet salecie to wiedziała że to go zprowokuje.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  bardzo dobże

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  i miala racje brawa dla dody he he zal z salety

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Doda zrob cos dla przyrody...

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  mysle ze doda nigdy nie zostanie na lodzie!!!!! ona jest soba i najladniejsa lasecka!!! :) buziaki dla ciebie.....

 • Gość: Gość

  0

  tyracie ja za co za to ze na tak wyglada a wy nie mozecie zazdroscicie zal mi was

 • Gość: Gość

  0

  doda to idiotka :( moze jest lada ale co z tego....

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 0

  debilka szmata mysli ze zrobi yyyyyyyyy i fajna jest ; / nigdy jej nie lubiłam dupy daje kazdemu cycami przebiera

 • Gość: Gość

  0

  Nie masz klasy, za grosz kultury, dobrego smaku! Brak inteligencji oraz kobiecego wdzięku! jednym słowem KOMPROMITACJA I PORAŻKA!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX