Małaszyński nie zatańczy?

Paweł Małaszyński jest zakochany w tancerce! Dla niej jest w stanie zrobić dosłownie wszystko. Aktor kilka dni temu podjął dramatyczną decyzję, która zaskoczyła nawet jego najbliższych przyjaciół. Co zrobił? Czytaj!

 

Małaszyński nie chce tańczyć w 7 edycji "Tańca z Gwiazdami". Aktor przyznaje, że nie lubi tańca towarzyskiego i producenci programu już od pierwszej edycji show kuszą go, żeby wziął w nim udział. Bezskutecznie. Małaszyński ma tak dużo pracy na planie seriali i na deskach teatru Kwadrat, że byłoby mu ciężko wygospodarować dodatkowy czas na treningi do "TzG". Dlatego raczej nie zobaczymy aktora w żadnej edycji show.

Miałem już tyle razy wystąpić w "TzG", ale to były tylko spekulacje prasy. Nie mogę się podjąć udziału w tym programie, bo nie mam na to czasu - opowiada Małaszyński.

Paweł, znany z perfekcjonizmu, ma jeszcze ważniejszy powód do niechęci do "TzG". Żona aktora Joanna Chitruszko jest tancerką i od lat zajmuje się nim zawodowo. Udział w "TzG" byłby dla Małaszyńskiego dużym stresem, bo musiałby on wysłuchiwać surowych ocen żony. Paweł woli nie prowokować losu i zamiast brać udział w tanecznym show postanowił zostać w domu. I bardzo dobrze. W końcu wszędzie jest dobrze, ale w domu najlepiej.

Więcej o:
Komentarze (80)
Małaszyński nie zatańczy?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  0

  nie ważne co robi i tak jest piękny

 • Gość: Gość

  0

  Szkoda Ze pan Paweł niewystapie w Tancu z gwiazdami jak by w nim wystapil to napwno show mialo by wiecej widzów niz teraz o połowe wiecej bo wkącu panie kochaja Pana Małaszynskiego.

 • Gość: Gość

  0

  WIDZALAM PAWLA NA ZYWO MA SWJETNA SYLWETKE JEST WYSOKI 183CM WYSMUKLY SWJETNIE SIE PORUSZ SLICZNY USMJECH I SPOJZENIE MA TO COS CO PRZYCIAGA UWAGE JEST NIETUZINKOWY NAPEWNO SWJETNIE POTRAFI TANCZYC ,JEDNAK ROZUMJE Z CZYM SIE WJAZOM WJELOGODZINNE TRENINGI I JEGO ZONA PEWNIE TERZ BO JEST SAMA TANCERKA .ZRESZTA MAMY PRZYKLADY Z INNYCH EDYCJI, A PJENIADZE NIEZAWSZE ODGRYWAJA NAJWARZNIEJSZA ROLE. NAJWAZNIEJSZY JEST SPOKOJ RODZINNY.

 • Gość: Gość

  0

  PO TYM JAKIE SKANDZLE WYNIKAJA Z TYCH TANCOW NIECH Z NICH ZREZYGNUJE ON WIE CO MORZE SIE PSZYDARZYC W TAKICH UKLADACH .

 • Gość: Gość

  0

  szkoda że nie zatańzcy bo by było fajnie

 • Gość: Gość

  0

  hhahahahhahahhahahahahahahhahahahahahahahahhahaha

 • Gość: Gość

  0

  Dla mnie możesz sie nawet zesrac.Głupia Paulina. You can dance to jest dopiero wielkie nic.życzę ci połamania wszystkich kości i mam nadzieję że ta wiadomość do ciebie dotrze.

 • Gość: Gość

  0

  Szkoda,że nie będzie Pawła w 7 edycji T z G.Uważam,że wygrałby ten program.LO O O na górze sam pocałuj sie w d...Idioto.A ty ile tam masz trojanów co?

 • Gość: Gość

  0

  Szkoda...

  a co do jego żony to było by mu chyba o wiele łatwiej. Ma eksperta w domu wiedz mógłby ćwiczyć...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX