Rubik wystąpi za... milion złotych!

Nie od dziś wiadomo, że Piotr Rubik się ceni. W końcu komponuje utwory z pompą i zadumą. Ale suma, którą artysta zażyczył sobie od miasta Łodzi za koncert i "złożenie" specjalnego oratorium wprowadziła część radnych tego w miasta w osłupienie. Mowa o milionie złotych!

 

Miasto Łodź ma szansę doczekać się własnego kawałka. Utwór "Ziemia obiecana" skomponuje sam Piotr Rubik, a przy okazji zagra w Łodzi koncert. Mało tego. Kawałek (przepraszamy maestro za to prostackie określenie) dla Łodzi trafi do projektu Rubika "Oratorium dla świata". Jest tylko jeden problem.

 

Piotr Rubik zaśpiewał milion złotych. Radnym Łodzi "opadła kopara". Część z nich jednak bardziej ceni sztukę niż pieniądze dla miasta, dlatego jest gotowa zapłacić. Są jednak też tacy, którzy myślą na odwrót. No i wybuchł konflikt. Więcej o tej bulwersującej sprawie...

 

Więcej o:
Komentarze (95)
Rubik wystąpi za... milion złotych!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  0

  kazdy cos ma do Rubika a ja sam nie wiem co- jest on bardzo utalentowanym mezczyzna a wielu krytykow poprostu tego nie zauwaza gdyz mysla ze to oni sa najlepsi

 • Gość: Gość

  0

  Odczepcie się od Rubika! Co on wam zrobił?! Ciekawe, ile wy byście wzięli!(napewno więcej)Popatrzcie na np.Dodę; Ona by wzięła dwa razy tyle za jedną marną piosenkę! Ją osądzajcie a nie Rubika!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  sobie kpi

 • Gość: Gość

  0

  btahaha...chy ba

 • Gość: Gość

  0

  A! no i tak poza tym to uwierzcie że jest człowiekiem niesamowicie skromnym, a kto z was-pseudo krytyków nie chciał by zarobić miliona?! Nie mówicie że nikt, bo po ludzku nie uwierzę. A co do tego ma wiek?! Idiotyczne komentarze.

 • Gość: Gość

  0

  Puknijcie się ludzie czule w łeb! Boże co za idiotyzm te wasze komentarze... uczcie się grać w szkole muzycznej, grajcie w wielkich orkiestrach a potem się wypowiadajcie! Dokładnie wczoraj byłam na jego koncercie w Kędzierzynie-Koźlu, i czegoś tak pięknego w życiu nie widziałam! Raz się płakało, raz śmiało a raz ciarki po plecach chodziły! Jest po prostu niesamowity. Nikt kto nie był na koncercie nie powinien się na jego temat wypowiadać... Krytycy od siedmiu boleści się znaleźli... :/ Po wczorajszym mam do niego wielki szacunek, i sądzę że jako dyrygent i kompozytor jest po prostu najlepszy. Jego nowi soliści są nawet lepsi od tych wcześniejszych. Wiecie jakie były emocje?! Jak zespół i Pan Rubik zeszli ze sceny, ludzie tak długo tupali i klaskali aż artyści wrócili na scenę i zaśpiewali jeszcze raz. i tak 4 RAZY! Po prostu było pięknie i bardzo dziękuje mu za ten koncert. Żadne nagrania słuchane w radiu, telewizji lub z płytki nie oddadzą tej atmosfery jaka była na koncercie. Aż podłoga drżała!

 • Gość: Gość

  0

  Nie lubię Piotrka Rubika..... jest starym prykiem... i....wcale mu nie zazdroszczę.... w życiu nie pójdę na jego koncert....chociaż zarabia miliony nie robi mi to różnicy... i tak jest głupi jego żona nie... zasługuje na takiego brzydala jak nasz polski Rubik... jest głupi i tyle.... ma ładne piosenki.... nie przeczę ale... za stary.... na takie.. rzeczy.. na co mu ten milion? na starość....???? może odbędzie noc po ślubną!!!!
  Wcale nie zazdroszcze mu i jefo zonie głupoa szmata z niej że bierze takie mężczyzno - dałna...

 • Gość: Gość

  0

  nienawidze go miernota jedna a mysli ze mu mln zaplaca..za co??!!

 • Gość: Gość

  0

  Co za śmieć,następny po Wiśniewskim i Tede palant,któremu wydaje się,że jest królem świata.Ten milion złotych radni powinni dać na jakiś godny cel....co za porażka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX