Rafał Bryndal odpadł przed ostatnią prostą!

Znamy już trójkę półfilnalistów "TzG"! Widzowie głosowali dokładnie tak, jak w sondażu czytelnicy Plotka. Mieliście rację - w półfinale już nie zatańczy Rafał Brydnal!!!

 

Niespodzianek nie było. Wszyscy uczestnicy "Tańca z gwiazdami" tańczyli dobrze. Na początku pecha miała Justyna Steczkowska , która zamiast skupić się na tańcu zatopiła się w rodzinnych wspomnieniach. Ale tego wieczoru wszystkim uczestnikom udzieliły się duże emocje.

 

Jak zwykle dobrze wypadł Mateusz Damięcki i Anna Guzik. Oboje swoim tańcem udowodnili, że w półfinale show znaleźli się nieprzypadkowo.Gorzej, choć jak zawsze śmiesznie, tańczył Rafał Bryndal. Radiowiec poczucie humoru może i ma, ale kompletnie nie radzi sobie na parkiecie. Co prawda, swoje mankamenty próbował tuszować nawet jazdą dziecięcym rowerem. Jednak tym razem widzowie nie mieli dla niego żadnej taryfy ulgowej. Bryndal opadł z programu.

 


Gwiazdą wieczoru była Natalia Kukulska , która zaśpiewała nowy przebój "Sexi Flexi". Piosenkarka wprost rwie się do tańca, dlatego niewykluczone, że zobaczymy ją w następnej edycji "TzG"!

 

Szykuje się bardzo gorący półfinał. Za tydzień zmierzą się trzy pary. Teoretycznie walka o zwycięstwo rozegra się między Justyną Steczkowską i Mateuszem Damięckim. Choć trudno nie zauważyć, ze Anna Guzik nawet z najgorszego występu potrafi wyjść bez szwanku. A to oznacza, że tym razem to Justyna i Mateusz mogą być w opałach.

 

Więcej o:
Komentarze (50)
Rafał Bryndal odpadł przed ostatnią prostą!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  0

  lol ale wy glupi jestescie to bylo przciez w tamtej edycji!!

 • Gość: Gość

  0

  on nie umial tanczyc i dobrze ze odpad ale to jak jezdzil na tym rowerku to super

 • Gość: Gość

  0

  ania musi wygrać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jeśli nie dojdzie do finału to uznam ze taniec z gwiazdami jest juz obstawiony!!!!!

 • Gość: Gość

  0

  I tak Bryndal długo sie trzymał jak na swój wiek:)

 • Gość: Gość

  0

  Guzik albo Damięcki !!!

 • Gość: Gość

  0

  Mam nadzieje,że Anna wygra.O jaka szkoda,że akurat on odpadł[ha ha].

 • Gość: Gość

  0

  STECZKOWSKA?? niee...
  GUZIK?? niee...
  DAMIĘCKI?? taakk...
  MATEUSZ MUSI WYGRAĆ I WYGRA!!!

 • Gość: Gość

  0

  wiesz bryndalku oddałąm na Ciebeui głsoik ale nic nei pomogło odpadłęs ale weisz co wcale nie załuje ze odpadłes bo przynajmniej mzoe dac inmnym sznase którzy anprawd umia tanczyc a ty to lepei sie nie wypowiadam

 • Gość: Gość

  0

  no i stało się nareszcie Bryndal odpadł hehe bo juz miałąm go dosyc poruszął sie na tym parkiecie jak taki mis koala jakby mógł a nie moze< ja oczywiscie od poczatku głosowałam na Ewe i Mateusza i to oni wygraja a nie zadna Stecczkowska czy Guzik

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX