Striptiz w "Jak oni śpiewają"!

Tego jeszcze nie było. Widzieliśmy już Britney Spears bez majtek, ale Mikołaj Krawczyk w "JOŚ " poszedł o krok dalej. Podniósł kolegom poprzeczkę! Skrót ostatniego odcinka!

 

 

Aktor wystąpił na scenie aż dwa razy z prawie nagim torsem.

 

Żarty się skończyły. Gwiazd w "JOŚ" z każdym odcinkiem coraz mniej, dlatego uczestnicy ostro zabrali się do pracy. Sobotnia odsłona programu pokazała jednak, że nie wystarczy już dobrze zaśpiewać, ale trzeba zrobić też wokół siebie zamieszanie.

 

Tę zasadę musiał bardzo wziąć sobie do serca Mikołaj Krawczyk , bo na scenie pojawił się aż dwa razy. W obu występach odsłonił tors, co jeszcze bardziej doprowadziło do histerii jego nastoletnie fanki. Łzy popłynęły też Edycie Górniak, czyżby z zachwytu?

 

 

 

GÓRNIAK APELUJE DO CHYLIŃSKIEJ

Marnie zaśpiewał Jakub Tolak przebój "To naprawdę już koniec" z repertuaru ONA. Nic dziwnego, że Edyta Górniak po występie aktora zaapelowała do Agnieszki Chylińskiej, żeby wróciła do pracy. Plotek przyłącza się również do tej prośby. Agnieszko wróć do nas!

 

Jak zwykle klasę pokazała Joasia Liszowska, Patricia Kazadi oraz Piotr Polk. To właśnie ta trójka ma szansę znaleźć się w finale. I dobrze, bo ich występy podobały się nie tylko jurorom, ale również widzom. Tak trzymać!

 

 Agnieszka Chylińska

 

DZIWNY WIZERUNEK ELI

W nowej fryzurze można było zobaczyć też Elę Zapendowską. Ten wizerunek jednak nie do końca się udał stylistom, bo jurorka wyglądała dziwnie. Namawiamy więc do powrotu do poprzedniej fryzury. Także Edyta Górniak nienajlepiej wypadła w ogromnych, eskimoskich butach. Rozumiemy, że zima tuż tuż..., ale sezon na włochate kozaki minął rok temu.

 

 Rudi Schuberth, Edyta Górniak i Elżbieta Zapendowska

 

KUBA POPIERA KUBĘ

Program opuścił Jakub Przebindowski, który brylantowego jokera podarował Kubie Tolakowi. Nie ma to jak męska solidarność.

 

Nie było też specjalnego zaskoczenia, że wśród zagrożonych znalazła się Joanna Trzepiecińska i Mikołaj Krawczyk. Oboje w tym odcinku zdecydowanie przedobrzyli swoje występy. Co nie spodobało się widzom. I bardzo dobrze, bo w końcu wszyscy skupiają uwagę na tym "Jak Oni śpiewają".

 

 Jakub Przebindowski

Więcej o:
Komentarze (68)
Striptiz w "Jak oni śpiewają"!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  szkoda ze pisiora nie pokazal

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 1

  TEN KTO MA O NIM ZŁE ZDANIE POPROSTU MU ZAZDROŚCIE DEBILE MAM NADZIEJE ŻE MNIE POPRĄ CI CO GO LUBIĄ ONI SĄ ŻAŁOŚNI NIE SĄDZICIE

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Ten facet wygląda jak debil i gra jak debil , dla mnie jego gra jest porównywalna z grą Trojanowskiej z innej kichy telewizyjnej - " Klan ". tylko jedno słowo może oddać jego kunszt aktorski - Ż E N A D A !!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  bleee ale oblesna klata! Super tors bez lekkiego zarysu kaloryfera ? A FUUJ!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  jaki umiesniony Paweł swietnie!MIkołaju tak dalej:)hii na ciebie glosuje jea:(***KC

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  E no,rozpięta koszula Mikołaja to tylko koszula,a nie striptiz!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  fuj!!!!!!!!!!!!!!!!JAKA OBRZYDLIWA KLATA, MA CYCKI JAK U KROWY FUJJJJJJJJJ

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  o rju jaki pasztet z tego krawczyka!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX