Natalia Kukulska "lansuje" debiutantów

Jaś i Ania mają szansę zostać nowymi gwiazdami polskiego show-bizensu. Natalia Kukulska zaprosiła do nagrania swojej płyty "Sexi Flexi" dwoje młodych utalentowanych i bliskich sobie ludzi. O kim mowa i czy podbiją serca puliczności?

 

To prawdziwe zaskoczenie. Piosenkarka skusiła się na zaproszenie do nagrania dwójki niezwykłych debiutantów. Oboje są dziećmi Kukulskiej i jej męża Michała Dąbrówki. Jaś niedawno skończył 7 lat, zaś jego młodsza siostra Ania ma zaledwie 4 lata. Cała trójka wystąpiła razem z mamą w piosence "Mała rzecz".


Efekt tej niecodziennej współpracy można usłyszeć na najnowszej płycie artystki, która wzorem ojca Jarosława Kukulskiego, oswaja dzieci z muzyką już od dziecka.

 

To już trzecie pokolenie Kukulskich od dziecka szykuje się do podboju branży muzycznej. Być może piosenka "Mała rzecz" nie podbije list przebojów, ale z pewnością zdobędzie serca fanów. Podobnie jak pierwsze przeboje Natalii , które nadal z tęsknotą nucą miliony Polaków.

 

 

 

 


Więcej o:
Komentarze (32)
Natalia Kukulska "lansuje" debiutantów
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Natalko trzymaj tak dalej, jesteś wspaniałą piosenkarką, wielką gwiazdą a jednocześnie taką naturalną i bezpretensjonalną dziewczyną. Śledzę Twoją karierę od początku i cały czas ,chociaż tyle osiągnęłaś jesteś wspaniała,skromna i wielkoduszna.Masz fantastyczną rodzinę.Zyczę Ci bardzo wielu jeszcze sukcesów i żebyś się nigdy nie zmieniła.Pozdrawiam Ciebie i Twoją Rodzinę.Mam córkę w Twoim wieku zresztą podobną do Ciebie dlatego pozwoliłam sobie na Trochę poufałości.Dla mnie będziesz zawsze małą Natalką.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  swietnie cudowne dziecko ateraz piekna kobieta

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Ania nie ma 4 lat, tylko 2,5-urodziła się w 2005 roku.Może coś sprawdźcie zanim napiszecie...

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  To nie my na tym zdjęciu :-( pomylili nas

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  ania ma 2 lata dopiero :)

 • Gość: Gość

  0

  nie umie wylansować siebie lansuje innych?

 • Gość: Gość

  0

  Jest 2007 rok. Unia Europejska. NATO. Wszyscy mają angielski w szkołach !!! to po pierwsze. A po drugie, jest jedną z niewielu piosenkarek, które potrafią śpiewać na żywo, co nie raz udowadniała o trzymując odpowiednie nagrody...

 • Gość: Gość

  0

  slucham tego jak bylam mala;)
  faaaajne:)

 • Gość: Gość

  0

  córeczka natalii ma 2,5 roku

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX